جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3673- تاریخ : 1395/04/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 معاون اداري مالي کانون آذربايجان غربي اعلام کرد:
 اختصاص 2 درصد بودجه عمراني به طرح‌هاي پژوهشي 

 
معاون اداري مالي کانون استان آذربايجان غربي از اختصاص 2 درصد بودجه عمراني در سال 95 به طرح‌هاي پژوهشي مربيان و کارکنان خبر داد. يعقوب فيضي انهر معاون اداري مالي کانون استان که در نشست تخصصي اقدام پژوهي مربيان و کارکنان سخن مي‌گفت، با اعلام اين خبر گفت: مربيان و کارکنان کانون با مراجعه به سايت سازمان مديريت و برنامه‌ريزي مي‌توانند طرح‌هاي پژوهشي خود را در پرتال دبيرخانه شوراي عالي علوم، تحقيقات و فن‌آور ثبت و با ارايه تأييديه به کانون از اين تسهيلات استفاده کنند.

فيضي با اشاره به اين‌که نيم تا 3 درصد فصل دوم اعتبارات عمراني کانون استان به طرح‌هاي پژوهشي اختصاص خواهد يافت گفت: در صورت ثبت طرح توسط همکاران با عقد موافقت‌نامه با دبيرخانه شوراي عالي علوم، تحقيقات و فن‌آوري مي‌توان اعتبارات بيشتري براي فعاليت‌هاي پژوهشي دريافت کرد. معاون اداري مالي کانون استان در ادامه با تأکيد بر نتيجه مطلوب فعاليت‌هاي پژوهش‌محور از مربيان خواست از اقدام‌پژوهي در مراکز به عنوان اساس پيشبرد اهداف سازماني به صورت علمي غافل نباشند.

نشست تخصصي اقدام‌پژوهي مربيان و کارکنان کانون استان با محوريت ارايه و بررسي نمونه‌اي از طرح‌هاي اقدام‌پژوهي 13 نفر از مربيان صبح روز پنج‌شنبه 24 تير در مجتمع شهيد رسول فرخي اروميه برگزار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون