جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3670- تاریخ : 1395/04/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 كاغذ اخبار 

اعلام زمان پرداخت معوقات فرهنگيان

مدير كل امور اداري و تشكيلات وزارت آموزش و پرورش از زمان پرداخت معوقات فرهنگيان خبر داد.

حسن حسيني مدير كل امور اداري و تشكيلات وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص وضعيت پرداخت معوقات فرهنگيان عنوان كرد: معوقات فرهنگيان در سال 95؛ فروردين و ارديبهشت ماه را در برمي گيرد كه هر گونه افزايشي در فروردين ماه طبق قانون مصوب شده به حساب صندوق بازنشستگي واريز مي شود.

مدير كل امور اداري و تشكيلات وزارت آموزش و پرورش در ادامه بيان كرد: ميزان افزايشي ارديبهشت ماه نيز با حقوق اين ماه فرهنگيان واريز مي شود.

وي تصريح كرد: هر سال بر بار كسري بودجه اضافه مي‌شود چرا كه كمبود سال هاي گذشته به سال هاي بعد نيز انتقال پيدا مي‌كند و مديريت بودجه را به مشكلاتي همچون تعويق پرداخت حقوق فرهنگيان و كيفيت بخشي دچار مي كند.


پاسخگويي 2 هفته‌اي آموزش و پرورش به شکايات

مديرکل پاسخگويي به شکايات وزارت آموزش و پرورش گفت: والديني که به دريافت اجباري وجه در مدارس اعتراض دارند مي‌توانند با مراجعه به سايت دريافت شکايات آموزش و پرورش، شکايت خود را ثبت کرده و بعد از 2 هفته پاسخ بگيرند.

سيدرحيم ميرشاه‌ولد مديرکل ارزيابي عملکرد و پاسخگويي به شکايات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌و‌گو با فارس، با بيان اينکه هيچ مدير مدرسه‌اي حق ندارد وجهي بيشتر از مبالغي که اعلام شده از والدين دريافت کند، گفت: مبالغ کتاب، بيمه و سنجش کلاس اولي ها مشخص است و اخذ بيشتر از مبالغ اعلام شده توسط مدارس تخلف است.

وي افزود: والديني که در اين خصوص شکايتي دارند مي‌توانند با مراجعه به سايت http://shekayat.medu.ir شکايت خودشان را ارسال و کد رهگميري دريافت کنند و بعد از 2 هفته پاسخ بگيرند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون