جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3619- تاریخ : 1395/02/20 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 جودوکاران نوجوان و جوان در راه مسابقات آسيايي
 ميراسماعيلي: توجه به نونهالان و نوجوانان آينده جودو را بيمه مي کند 

 
تيم هاي ملي جودوي نوجوانان و جوانان خود را براي حضور در مسابقات آسيايي هندوستان که شهريور ماه برگزار مي شود آماده مي کنند.جودوکاران نونهال تمرينات مشترک خود را با تيمهاي ملي نوجوانان و جوانان در سالن شهيد افراسيابي پيگيري مي کنند و مسئولين فدراسيون جودو هم با توجه به اهميتي که براي پشتوانه سازي قائل هستند تمرينات آنها را از نزديک زير نظر مي گيرند.

آرش ميراسماعيلي نايب رييس فدراسيون و جودوکاري که خودش از دوران نوجواني تمامي مراحل را پيموده تا به يکي از پرافتخارترين جودوکاران ايران تبديل شود در سالن شهيد افراسيابي حضور يافت و ساعتي را با جودوکاران نونهال و نوجوان سپري کرد.

در بازديد نايب رييس فدراسيون جودو و کوراش که مسعود حاجي آخوند زاده و وحيد بنا در کنار مربيان نوجوانان و نونهالان (عطانژاد- سلگي- کاظمي- قاسمي نژاد- خورنگ- کرمي) حضور داشتند آرش ميراسماعيلي ضمن ارج نهادن به کار مربيان رده هاي پايه گفت: نونهالان و نوجوانان آينده سازان جودو هستند و هر چقدر بتوانيم اين رده هاي سني را جدي تر و با کيفيت تر در نظر بگيريم و به مربيان آنها بها بدهيم، آينده روشن تري در انتظار جودو خواهد بود.

نايب رييس فدراسيون جودو و کوراش افزود: نونهالان و نوجوانان هم بايد قدر اين موقعيت ها را بدانند چرا که شما از بين هزاران نونهال و نوجواني که دوست دارند الان اينجا باشند انتخاب شده ايد و در اردو زير نظر مربيان خوب و عاشق تمرين مي کنيد. بايد از اين موقعيت ها بهترين استفاده را ببريد چرا که آينده جودو در دستان پرتوان شماهاست. قهرمان جودوي جهان و آسيا با تقدير از مربيان رده هاي پايه گفت: مربيان رده پايه کاري بس دشوار دارند اما بعدها که شاگردان خود را در تيم هاي ملي بزرگسالان و روي سکوهاي قهرماني ببينند به خود مي بالند و براي مربي هيچ چيزي با ارزش تر از اين نيست که شاگردانش را روي سکوي افتخار ببيند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون