جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3571- تاریخ : 1394/12/05 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(چهارشنبه)

 ميز خبر 

اعلام برنامه تورنمنت فوتبال چهارجانبه تاشکند

تورنمنت چهارجانبه ازبکستان با حضور تيم هاي نوجوانان ايران، ترکمنستان، ازبکستان و ژاپن از يازدهم اسفندماه در تاشکند برگزار مي شود.تيم ملي نوجوانان جهت شرکت در تورنمنت چهارجانبه روز يکشنبه هفته بعد، ساعت 3:30 بامداد تهران را به مقصد تاشکند ترک خواهد کرد. اين تورنمنت با حضور تيم هاي نوجوانان ايران، ژاپن، ترکمنستان و ازبکستان از 11 لغايت 14 اسفندماه به ميزباني فدراسيون فوتبال ژاپن در تاشکند برگزار مي شود.

برهمين اساس برنامه مسابقات اين تورنمنت به شرح زير اعلام شد.

سه شنبه 11 اسفند

ازبکستان – ترکمنستان – ساعت 9:30

ايران – ژاپن – ساعت 13:30

چهارشنبه 12 اسفند

ژاپن – ترکمنستان – ساعت 9:30

ازبکستان – ايران – ساعت 13:30

جمعه 14 اسفند

ايران – ترکمنستان – ساعت 9:30

ازبکستان – ژاپن – ساعت 13:30

گفتني است، اين مسابقات در ورزشگاه جار تاشکند انجام مي شود و مراسم افتتاحيه اين رقابت ها راس ساعت 8:45 روز

سه شنبه 11 اسفندماه برگزار مي شود.


دعوت 27 بازيکن به اردوي تيم ملي فوتبال زير 19 سال

پيرواني، 27 ملي پوش را به اردوي تدارکاتي تيم ملي جوانان دعوت کرد.بر اساس اعلام فدراسيون فوتبال، اردوي آماده سازي تيم ملي جوانان از نهم اسفند ماه به مدت 6 روز در کمپ تيم هاي ملي برگزار مي شود. بازيکنان دعوت شده بايد راس ساعت 14:00 خود را به کادر فني در هتل آکادمي ملي فوتبال معرفي کنند.

امير حسين پيرواني، سرمربي تيم ملي فوتبال جوانان بازيکنان زير را به اردوي تدارکاتي دعوت کرد:

علي طاهران از آذربايجان شرقي

مجتبي نجاريان و حسين ساکي از خوزستان

محمد سلطاني مهر-مهدي عبداله وند-علي شجاعي-رضا جعفري-شهاب عادلي-محمد مهدي مهديخاني-شکرالله دهقان-محمد اقاجانپور-محمد علي صفيا از تهران

محمدرضا کاوه-سينا زامهران از خراسان رضوي

امير حسين امير طاهري-عليرضا آرتا-امير حسين صالحي منش-محمد صالح موسي زاده از کرمان

محمد امين بهرامي-علي خسروي-نيما طاهري-محمد بختياري-رضا دهقاني از اصفهان

سيد ابوالفضل رزاق پور از مازندران

نيما ميرزاد از گيلان

مهدي ياري نژاد از لرستان

حامد آقايي از اردبيل


مشخص شدن تيم هاي صعود کننده رقابت هاي فوتبال نوجوانان کشور

مسئول مسابقات رده هاي سني پايه فوتبال کشور از تيمهاي صعود کننده به مرحله بعدي مسابقات رده سني نوجوانان خبر داد.

رضا عبدي به سايت فدراسيون فوتبال گفت: در رده سني نوجوانان از گروه اول تيمهاي پديده مشهد و از گروه دوم تيمهاي تراکتورسازي تبريزو از گروه سوم تيمهاي سپاهان اصفهان و مقاومت تهران و از گروه چهارم تيمهاي فولاد خوزستان و تيم نفت اهواز و از گروه پنجم تيمهاي مس کرمان و البدر بندر کنگ به مرحله بعد صعود کردند .وي در ادامه افزود: تيم ها براي حضور در مسابقات مرحله بعد به دو گروه تقسيم مي شوند. گروه الف شامل تيم هاي پديده ساري، ملوان بندر انزلي، سپاهان اصفهان، نفت اهواز، مس کرمان است و تيم هاي پديده مشهد، تراکتوريازي تبريز، مقاومت تهران، فولاد خوزستان، البدر بدر کنگ در گروه ب قرار دارند که به رقابت با يکديگر مي پردازند و در نهايت دو تيم از هر گروه به مرحله پاياني صعود کرده تا تيمهاي اول تا سوم کشور مشخص شود.

عبدي در پايان بيان کرد: زمان مسابقات مرحله بعد با توجه به حضور تيم ملي نوجوانان در ازبکستان متعاقبا از طريق سايت فدراسيون فوتبال اعلام مي شود. رقابت هاي اين مرحله و مرحله بعدي به صورت متمرکز به ميزباني تيمهاي درخواست کننده برگزار مي شود.


اختتاميه چهارمين دوره ليگ تکواندو باشگاه‌هاي استان مركزي

چهارمين دوره ليگ باشگاههاي استان مركزي در رده خردسالان و نونهالان پس از برگزاري 8 هفته به كار خود پايان داد.

بر اساس اعلام فدراسيون تکواندو، برترين هاي اين مسابقات، به اين ترتيب هستند.

رده سني خردسالان:

1- تيم پتروشيمي شازند

2- تيم هيات تكواندو ساوه

3- تيم حامي اراك

برترين هاي رده سني خردسالان:

بهترين داور: احمد مرادي

بهترين مربي: فردين ادريس آبادي از پتروشيمي

بهترين بازيكن: آرمين احمري از تيم پتروشيمي

بهترين سرپرست: سيد ايمان گلشن حسيني از هيئت تكواندو ساوه

رده سني نونهالان:

1- تيم پتروشيمي شازند

2- تيم كانون بسيج جوانان

3- تيم هيات تكواندو شهرستان ساوه

برترين هاي رده سني نونهالان:

بهترين داور: نبي نظري بهترين مربي: فردين ادريس آبادي از تيم پتروشيميبهترين بازيكن: مرتضي حميدي از كانون و كيا رفيعي از پتروشيمي

بهترين سرپرست: علي عليدادي از كانون بسيج جوانان


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي