جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3557- تاریخ : 1394/11/18 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(يكشنبه)

 قهرماني و صعود مقتدرانه نوجوانان فولاد در ليگ فوتبال نوجوانان 

 
تيم نوجوانان فولاد خوزستان با ثبت يک رکورد در بين همه تيم هاي حاضر در گروه هاي دور اول مسابقات موفق شد با اقتدار به مرحله نيمه نهايي اين رقابت ها صعود کند.به گزارش سايت باشگاه فولاد خوزستان، تيم نوجوانان فولاد خوزستان در هفته دهم ميزبان تيم حافظ شيراز بود و موفق شد با نتيجه 2 بر يک اين تيم را شکست بدهد.

با اين نتيجه تيم نوجوانان فولاد خوزستان با 26 امتياز به عنوان تيم نخست و همچنين تيم نفت اهواز با 15 امتياز به عنوان تيم دوم موفق شدند به مرحله دوم صعود کنند.

تيم فولاد در حالي هشتمين پيروزي و قهرماني خود را جشن مي گرفت که با توجه به فاصله امتيازي اش نسبت به ديگر تيم ها از 3 هفته گذشته صعود خود را مسجل کرده بود و در اين ديدار به نوعي باعث صعود ديگر تيم همشهري خود شد.

فولادمردان نوجوان که در مقابل 27 گل زده خود تنها 4 گل دريافت کرده اند يک رکورد ويژه نيز به نام خود زده اند که مربوط به شکست ناپذيربودن اين تيم مي شود. چراکه تيم نوجوانان فولاد خوزستان که آخرين بار در دور مقدماتي مسابقات سال 92 نوجوانان کشور مقابل پرسپوليس اروميه شکست خورده بود، پس از آن مسابقه و طي سه فصل اخير در 40 بازي رسمي ليگ نوجوانان کشور، مغلوب هيچ تيمي نشده است.

لازم به ذکر است نوجوانان فولاد خوزستان تا کنون چندين بار موفق به کسب عنوان قهرماني اين ليگ شده و براي فوتبال استان خوزستان افتخار آفريني کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون