جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3531- تاریخ : 1394/10/17 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(پنجشنبه)

 ورزش جوان و نوجوان 

مسئول رده هاي سني فوتبال پايه:

ليگ هاي پايه به طور منظم در حال برگزاري است

مسئول رده هاي سني فوتبال پايه از برگزاري رقابتهاي ليگ برتر جوانان و زمان نقل و انتقالات اين رده خبر داد.

رضا عبدي در اين باره گفت: هفته يازدهم رقابت هاي ليگ برتر جوانان 14 دي ماه به پايان رسيد و تيم ها از 15 تا 28 دي مي توانند نسبت به جذب بازيکن اقدام کنند و مسابقات هفته دوازدهم با هماهنگي هاي به عمل آمده با اردوهاي تيم ملي جوانان از تاريخ 29 دي 94 آغاز خواهد شد.

وي افزود: مسابقات نيم فصل با انجام 66 مسابقه با نظم و هماهنگي و تلاش تيم ها و هيأت هاي فوتبال برگزار شد و در اين مدت کميته جوانان فدراسيون فوتبال، استعدادياب هاي خود را به مسابقات اعزام و بازيکنان مستعد را به اردوهاي تيم ملي دعوت کرد.

عبدي در پايان گفت: در برنامه ريزي ساير مسابقات رده هاي سني پايه، رقابت هاي ليگ برتر بزرگسالان تا رده سني نونهالان مد نظر قرار گرفتند تا در مسابقات تداخلي ايجاد نشود و اين مستلزم اين است که دقت زيادي در اين امر صورت گيرد.


توافق وزارت آموزش و پرورش با فدراسيون دووميداني

وزرات آموزش و پرورش آمادگي خود را براي اجراي طرح ملي استعداديابي دووميداني اعلام کرد.

در ديدار صميمانه رييس فدراسيون دووميداني با دکترمهرزاد حميدي، معاونت تربيت بدني و سلامت وزارت آموزش و پرورش، در خصوص مسائل مختلف ورزش دووميداني و تعاملات با وزارت آموزش و پرورش بحث و تبادل نظر، و مقرر گرديد تفاهم نامه اي في مابين فدراسيون دووميداني و اين وزارتخانه، صرفا با موضوع اجراي طرح ملي استعداديابي دووميداني منعقد گردد.

به همين دليل دکتر حميدي در اين رابطه پيشنهاد دادند، کيهاني در ابتدا در سمينار سراسري معاونين تربيت بدني و سلامت ادارات کل آموزش و پرورش استان هاي کشور که قرار است در شهر شيراز برگزار شود؛ طرح ملي استعداديابي دووميداني را تشريح کند و پس از شنيدن نقطه نظرات مديران کل آموزش و پرورش استان هاي کشور، مقدمات انعقاد تفاهم نامه فراهم شود.

همچنين در اين جلسه، در خصوص شيوه اجراي طرح ملي استعداديابي دووميداني، بحث گفتگو شد و دکتر حميدي آمادگي کامل وزارت آموزش و پرورش را اعلام کرد.

کيهاني نيز ضمن قدرداني از حمايت هاي صادقانه معاون تربيت بدني و سلامت وزارت آموزش و پرورش و همکارانش نقش اين وزارتخانه را در توسعه ورزش کشور پررنگ دانست و از آن به عنوان رکن اصلي اين طرح ياد کرد. وي از اينکه در اجراي طرح ملي استعداديابي دووميداني، آموزش و پرورش در کنار فدراسيون دووميداني است ابراز خرسندي کرد.


ذوب آهن اصفهان؛ ميزبان ليگ تکواندو جوانان

هفته اول تا سوم از دور برگشت، ليگ جوانان با انجام 9 مبارزه، به ميزباني باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان روز جمعه (18 دي‌ماه) برگزار مي شود.

هفته اول، دوم و سوم از مرحله برگشت، دومين دوره ليگ جوانان (جام اميد)، روز جمعه (18 دي‌ماه) به ميزباني باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان آغاز خواهد شد. در اين دوره از رقابتها 81 تكواندوكار از 6 تيم سونيا، لوازم خانگي كن، ورينا، پاس قوامين، دانشگاه آزاد و ذوب آهن اصفهان به مبارزه مي‌پردازند.

در پايان هفته پنجم اين مسابقات، دانشگاه آزاد با 4 برد تيمي از 4 بازي 12 امتياز كسب كرد و با يك پله صعود صدرنشين شد و عنوان قهرماني نيم فصل را از آن خود كرد، لوازم خانگي كن با 3 برد تيمي، يك تساوي و يك باخت از 5 بازي، 10 امتياز گرفت و با يك پله سقوط به رده دوم رفت. پاس قوامين با 2 برد، يك تساوي و 2 باخت و 7 امتياز در رده سوم جاي دارد و تيم‌هاي سونيا (5 امتياز)، ورينا (3 امتياز) و ذوب آهن اصفهان (2 امتياز) در رده‌هاي چهارم تا ششم هستند.

برنامه هفته اول تا سوم از دور برگشت

هفته اول

لوازم خانگي كن – سونيا

پاس قوامين – ورينا

ذوب آهن اصفهان - دانشگاه آزاد

هفته دوم

پاس قوامين – سونيا

دانشگاه آزاد – ورينا

لوازم خانگي كن – ذوب آهن اصفهان

هفته سوم

ذوب آهن اصفهان – سونيا

لوازم خانگي كن – ورينا

پاس قوامين – دانشگاه آزاد


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون