جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3522- تاریخ : 1394/10/06 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(يكشنبه)

 ميز خبر 

نتايج هفته هفتم ليگ برتر فوتبال نوجوانان

هفته هفتم ليگ برتر نوجوانان پيگيري شد و در برخي از ديدارها، نتايج زير به دست آمد.تيم نوجوانان صباي قم در ادامه دور برگشت ليگ بر‌تر فوتبال نوجوانان کشور برابر مقاومت تهران شکست سنگيني متحمل شد.

تيم‌هاي فوتبال صباي قم و مقاومت تهران در ورزشگاه جهان پهلوان تختي قم برابر هم به ميدان رفتند که صبا در اين مسابقه نمايش خوبي نداشت و در ‌‌نهايت با شکست سنگين و ناباورانه 7 بر 2 زمين مسابقه را ترک کرد.

صبا در حالي در اين بازي 7 بار دروازه خود را باز شده ديد که در ديدار رفت در تهران نيز با حساب 5 بر 2 به اين تيم قدرتمند باخته بود.صبا تاکنون در ديدارهاي اين فصل موفق به کسب پيروزي نشده است و در 7 بازي گذشته خود 4 تساوي و 3 شکست در کارنامه دارد و براي رهايي از سقوط تلاش مي‌کند.

صبا در مسابقات اين فصل با تيم‌هاي ذوب آهن اصفهان، پورالبرز کرج، پتوي لاله اصفهان، مقاومت تهران و سپاهان اصفهان همگروه شده است و 2 تيم بر‌تر از ميان اين 6 تيم به مرحله دوم راه پيدا خواهند کرد و تيم انتهاي جدول نيز راهي ليگ مناطق مي‌شود.صبا در دور رفت برابر تيم‌هاي مقاومت تهران و سپاهان مغلوب شد اما برابر تيم‌هاي ذوب آهن، پتوي لاله اصفهان و پورالبرز کرج مساوي کرد و تساوي برابر پورالبرز در کرج، در بازي برگشت در قم هم تکرار شد.

ديدار بعدي تيم نوجوانان صباي قم اين هفته در اصفهان برابر تيم پتوي لاله اين شهر برگزار مي‌شود در حالي که دو تيم در بازي رفت در قم به تساوي رضايت داده‌اند.در ديگر ديدار، تيم نوجوانان فولاد خوزستان کشور به کسب يک امتياز رضايت داد.تيم صدرنشين فولاد خوزستان در ديداري که پذيراي تيم نفت اهواز بود به تساوي يک بر يک رضايت داد.تيم بدون باخت و صدرنشين رقابت ها با اين تساوي 17 امتيازي شد و در حال حاضر با اختلاف 6 امتيازي با تيم حافظ شيراز خود را آماده ديدار هفته هشتم با تيم رده چهامي صنعت نفت آبادان مي کند.

شاگردان سواري تاکنون با 21 گل زده بهترين عملکرد خط حمله را از آن خود کرده و در مقابل تنها 2 بار دروازه شان باز شده است.

همچنين نوجوانان نفت و گاز گچساران در هفته هفتم ليگ برتر فوتبال نوجوانان کشورتيم صنعت نفت آبادان را با نتيجه يک بر صفر شکست داد.

تيم نوجوانان نفت و گاز گچساران با ضربه اميد علي پور در دقيقه 75 که از فاصله 40 متري تنها گل بازي را وارد دروازه تيم صنعت نفت آبادان کرد.

با اين نتيجه نفت و گاز گچساران 9 امتيازي شد و در رده سوم جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال نوجوانان کشور قرار گرفته است.


تيم عباس آباد قهرمان ليگ تکواندو آينده سازان مازندران شد

در هفته پاياني مسابقات تکواندو نوجوانان، جوانان و بزرگ سالان مازندران ليگ (آينده سازان) که در سالن ورزشي سيد رسول حسيني ساري برگزار شد، تيم شهيد ساعدي عباس آباد با نتيجه 7 بر3 تيم حاجي پور بابل را شکست داد و درمجموع اين مسابقات با کسب 15 امتياز جام قهرماني مسابقات را بالاي سربرد. در ديدار رده بندي اين مسابقات تيم برادران فتاحي جويبار با پيروزي8 بر 2 برابر تيم هيات آمل در رده سوم قرار گرفت. در نتايج تيمي اين مسابقات هم تيم شهيد ساعدي عباس آباد با 15 قهرمان شد وتيم هاي حاجي پور بابل با 10 و برادران فتاحي جويبار با 9 امتياز به ترتيب اول تا سوم شدند. در مسابقات امسال ليگ تکواندو نوجوانان، جوانان و بزرگ سالان (آينده سازان) مازندران 15 تيم درمرحله مقدماتي باهم رقابت كردند و در نهايت شش تيم راه يافته به مرحله پاياني گروه در ساري با هم روبرو شدند.

همچنين از سوي کميته فني مسابقات، عليرضا گلي از تيم قائم شهر به عنوان فني ترين بازيکن، علي رضا قنبري از شهيد ساعدي عباس آباد به عنوان بازيکن اخلاق، ‌مهرداد ساعدي‌از تيم شهيد ساعدي عباس آباد به عنوان فني ترين مربي، ياسين اکبر نتاج ازتيم فريدونکنار به عنوان مربي اخلاق و تيم هيات آمل به عنوان تيم اخلاق انتخاب وتجليل شدند


معرفي برترين‌هاي مسابقات تنيس روي ميز خراسان جنوبي

رئيس هيئت تنيس روي ميز خراسان جنوبي گفت: در مسابقات قهرماني تنيس روي ميز انتخابي تيم استان، طاهري صدرنشين خردسالان شد و احراري بر سکوي نخست نونهالان ايستاد.

عليرضا حميدي در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در راستاي شناسايي و پرورش استعدادهاي بالقوه ورزشي و گراميداشت هفته وحدت مسابقات تنيس روي ميز قهرماني انتخابي تيم خراسان جنوبي به مسابقات کشوري برگزار شد.

وي افزود: در اين مسابقات 12 تنيس‌باز خردسال و نونهال استان به صورت دو حذفي در سالن ورزشي شهيد سرحدي مجموعه ورزشي خاتم‌الانبياء(ص) بيرجند با يکديگر به رقابت پرداختند.

رئيس هيئت تنيس روي ميز خراسان جنوبي تصريح کرد: مصطفي طاهري در رده سني خردسالان مسابقات بر سکوي قهرماني ايستاد و سيد سپهر عندليب در جايگاه دوم قرار گرفت.

حميدي يادآور شد: در رده نونهالان مسابقات تنيس روي ميز خراسان جنوبي پوريا احراري قهرمان شد و حسين يعقوب‌نژاد نايب قهرماني را از آن خود کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون