جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3496- تاریخ : 1394/09/01 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 ميز خبر 

برگزاري نخستين دوره مسابقات تنيس بانوان نوجوان استان کرمانشاه

رئيس هيئت تنيس استان کرمانشاه گفت:‌ نخستين دوره مسابقات ليگ برتر تنيس بانوان نوجوان استان کرمانشاه با حضور چهار تيم در رده نوجوانان برگزار شد.

محمدعلي زرندي در گفت‌و‌گو با تسنيم، اظهار داشت: ‌مراسم افتتاحيه اين دوره از مسابقات در سالن مسقف خانه تنيس مجموعه ورزشي آزادي برگزار شد که در اين مسابقات تيم‌هاي باران،‌ سامان گستر،‌ ا‌ميد و رزآريا به رقابت با يکديگر پرداختند.

زرندي تيم‌هاي برنده هفته نخست مسابقات ليگ برتر بانوان استان را تيم باران و سامان گستر بيان کرد و گفت: ‌تيم‌هاي رز آريا و باران به رقابت با يکديگر پرداختند که در پايان تيم باران موفق شد با نتيجه دو بر يک تيم رزآريا را شکست دهد و در مصاف تيم‌هاي سامان گستر و تيم اميد نيز تيم سامان گستر با نتيجه دو بر يک موفق شد حريف خود را شکست دهد.

رئيس هيئت تنيس استان کرمانشاه عنوان کرد:‌ برگزاري نخستين دوره از مسابقات ليگ برتر بانوان تجربه بسيار خوبي بود و تيم هاي خصوصي نيز از اين دوره از مسابقات استقبال بسيار خوبي کردند.


دعوت 8 نوجوان با استعداد به تيم ملي قايقراني

مربي استعداديابي روئينگ پس از انجام تست متمرکز استعداديابي روئينگ عنوان کرد: پس از حضور در استان ها و شناسايي افراد مستعد، بهترين نفرات براي انجام مرحله نهايي تست به تهران دعوت شدند و در پايان 8 پاروزن به اردوي تيم ملي دعوت شدند. اردو اين تيم متشکل از نفرات منتخب به زودي در بندرانزلي آغاز به کار خواهد کرد.جواد محمدي با اشاره به استعداديابي تيم روئينگ به منظور آماده سازي براي مسابقات المپيک نوجوانان اظهار داشت: از زماني که مسئوليت تشکيل تيم نوجوانان به عهده من گذاشته شد با فراخوان استان هاي سراسر کشور، خواستيم که نفرات برگزيده خود را معرفي کنند و با حضور مستقيم در تمام استان ها و اندازه گيري شاخص هاي از پيش تعيين شده بهترين نفرات شناسايي شدند.

وي ادامه داد: پس از طي اين مراحل 28 آبان ماه تست نهايي استعداديابي در درياچه آزادي انجام شد و بهترين نفرات به اردوي تيم ملي دعوت خواهند شد. البته اين آخرين مرحله تست نخواهد بود و از اين پس هر 3 يا 4 ماه تست گيري ها را تکرار مي کنيم. با هماهنگي که در فدراسيون انجام شده نهايتا 6 نفر براي تيم المپيک نوجوانان که در سال 2018 برگزار مي شود، آماده خواهند شد که اين تعداد متشکل از بهترين ها خواهد بود. يعني 6 نفري که در اردو باقي مي مانند برترين هايي هستند که در اين رده سني در کشور شناسايي شده اند.

محمدي ضمن قدرداني از استان هايي که همکاري خوبي را در اين مرحله از استعداديابي با تيم استعدادياب فدراسيون داشتند ،بيان کرد: خوشبختانه از تمام استان هايي با ما در اين زمينه همکاري داشتند در 8 نفر نهايي حضور دارند. البته اميدوار هستيم با ديگر هيات هاي قايقراني که در مرحله اول به هر دليل موفق به همکاري با آن ها نشديم در مراحل بعدي ارتباط خوبي برقرار کنيم و تيم ملي که در نهايت تشکيل خواهد شد حاصل زحمت همه استان هاي کشور باشد.

اين مربي روئينگ تصريح کرد: 8 نفري که نهايتا به اردوي تيم ملي نوجوانان دعوت مي شوند از استان هاي زنجان، تهران، کرمانشاه، گيلان و همدان هستند که با صلاحديد فدراسيون اردو ها را در بندرانزلي با همکاري هيات قايقراني گيلان آغاز خواهيم کرد.


قهرماني تيم هندبال نوجوانان سپاهان در اصفهان

مسابقات ليگ متمرکز زير 16 سال هندبال استان اصفهان با قهرماني فولاد مبارکه سپاهان به پايان رسيد.

به گزارش ايسنا، مسابقات ليگ متمرکز زير 16 سال هندبال استان اصفهان به‌صورت دوره‌اي انجام شد که در هفته پاياني تيم فولاد مبارکه سپاهان به قهرماني رسيد، تيم نجف‌آباد دوم شد و خميني‌شهر به سومي بسنده کرد.

نتايج هفته پاياني به شرح زير است:

شهرستان اصفهان 22 کاشان 13

بازي فلاورجان و دولت‌آباد به علت عدم حضور تيم فلاورجان 10 صفر به سود دولت‌آباد اعلام شد.

فولاد مبارکه سپاهان 36 کاشان 4

دولت‌آباد 13 نجف‌آباد 33


مشخص شدن تيم هاي صعودکننده به نيمه نهايي ليگ هاي کاراته پسران

ليگ هاي جوانه ها و نونهالان پسران در تهران گزار شد و تيم هاي صعودکننده به مرحله نيمه نهايي مشخص گرديد .

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مرحله دوم ليگ هاي کوميته جوانه ها و کاتاي جوانه ها و نونهالان پسران، با شرکت 26 تيم راه يافته به اين مرحله ،در سالن مرکز آموزش فدراسيون کاراته (شهيد کبکانيان) برگزار شد و تيم هاي صعودکننده به مرحله نيمه نهايي هر يک از ليگ ها مشخص شدند .

تيم هاي ره يافته به مرحله نهايي در هر ليگ به شرح زير مي باشند :

ليگ کاتاي نونهالان :

گروه 1

تيم اول : شهداي اراک با 9 امتياز تيمي

تيم دوم : باشگاه سفير قم با 6 امتياز تيمي

گروه 2

تيم اول : موبايل جهان قم با 9 امتيا تيمي

تيم دوم : آواي رزم با 6 امتياز تيمي


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون