جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3402- تاریخ : 1394/05/10 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(شنبه)

 تازه‌هاي نشر 

از سوي نشر‌ آرما صورت گرفت؛

انتشار«اعترافات» محمدرضا زائري

تازه‌ترين کتاب محمدرضا زائري شامل مجموعه يادداشتي از او با عنوان «اعترافات» روانه بازار شد.

به گزارش مهر، محمدرضا زائري گزيده‌اي از يادداشت‌هاي خود را در قالب کتابي با عنوان «اعترافات» از سوي نشر آرما منتشر کرد.

اين کتاب گزيده‌اي از يادداشت‌هاي زائري است که پيش از اين در قالب دو کتاب با عنوان «حکايت بيروني» و «محرمانه مستقيم» منتشر شده بود و به گفته زائري به دليل تصميم ناشران آن بر تجديد چاپ نشدن آنها، وي گزيده‌اي از آنها در قالب اين کتاب گردآوري کرده است.زائري در بخشي از اين مقدمه خود بر اين کتاب مي‌نويسد: «ورق زدن اين نوشته‌ها بيش از هر کسي براي خود من آزاردهنده است؛ که مي‌بينم سال‌ها جوانانه و از سر خوش باوري به جاي علم آموزي و فضيلت اندوزي، سرگرم فرياد کردن هايي بوده ام که حتي به اندازه دلخوشي امروز نويسنده اش خاصيت نداشته است!

آيا پيشمانم؟ راستش نه، علي رغم همه خستگي ها و آزردگي‌ها و علي رغم همه بي‌مهري‌ها و کم لطفي‌ها هرگز از نوشتن و گفتن و فرياد کردن پشيمان نيستم. چرا که از يک طرف اين بخشي از هويت من بوده است که گفت: «گر نروم، نيستم» و از طرف ديگر هنوز رمقي اندک از اميد در دلم باقي است که شايد روزي، جايي، کسي از اين ورق پاره‌ها را بخواند و صداقت و حسن نيت و سوز جان نويسنده در دلش اثر کند و برخيزد و بشتابد و فريادي برآورد و فريادها در هم بتابد و اندک اندک قدرتي بشود براي حرکتت و بيداري و تغيير...»


انتشار 2 کتاب شعر جديد؛

مجموعه برگزيده جايزه شعر خبرنگاران منتشر شد

دو مجموعه شعر «فلافل، عاشقانه‌ها و چند چيز ديگر» و «شهريور مَرد در مرداد» از مجموعه جهان تازه شعر نشر چشمه منتشر و راهي بازار نشر شدند. به گزارش مهر، نشر چشمه به تازگي 2 مجموعه شعر با عناوين «فلافل، عاشقانه‌ها و چند چيز ديگر» و «شهريور مَرد در مرداد» را از سري کتاب هاي جهان تازه شعر به چاپ رسانده است. «فلافل، عاشقانه ها و چند چيز ديگر» سروده مصطفا غنضفري و کتاب برنده جايزه شعر خبرنگاران است. اين کتاب 50 قطعه شعر کوتاه سپيد را شامل مي شود.کتاب شعر ديگري که اين ناشر به چاپ رسانده، «شهريور مَرد در مرداد» سروده سميرا نيک نوروزي است. اين کتاب هم 46 قطعه شعر سپيد را شامل مي شود .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون