جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3394- تاریخ : 1394/04/31 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(چهارشنبه)

 معرفي نفرات برتر 6وزن نخست مسابقات کشتي خردسالان کشور 

 
مديرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: نخستين روز مسابقات کشتي و آزاد فرنگي کشور در لرستان با معرفي قهرمانان 6 وزن نخست اين مسابقات به پايان رسيد.به گزارش شاپرک و به نقل از استان‌هاي باشگاه خبرنگاران جوان ؛ عزيز پورافزود: سالن شهيد چاغروند مجموعه تختي خرم‌آباد، تجهيز و استاندارسازي شده و ما درصدد افتتاح رسمي اين سالن بوديم که اين رويداد ورزشي را فرصت مناسبي براي معرفي اين ظرفيت به جامعه ورزشي ديديم.

وي با اشاره به نفرات برتر شش وزن مسابقات کشتي خردسالان کشور، افزود: در روز نخست مسابقات کشتي خرسالان کشور، در بخش کشتي آزاد، وزن30 کيلوگرم، سينا رشيدي از استان مازندران و محمدرضا عابدي از توابع تهران به ترتيب به مقام اول و دوم دست يافتند.وي گفت : در کشتي فرنگي، اميرمحمد آخوندزاده از استان مازندران و حسين آسيايي زاده از استان اردبيل به ترتيب مقام اول و دوم را کسب کردند.

مديرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به نفرات برتر وزن 35 کيلوگرم، افزود: در بخش کشتي آزاد، آرمين حبيب زاده از استان مازندران مقام نخست و نجف علي پيوندي از استان خراسان رضوي مقام دوم را کسب کردند، در کشتي فرنگي نيز عليرضا زارع ساليانه از لرستان الف و علي‌اکبر تقي زاده از مازندران صاحب‌مقام‌هاي اول و دوم شدند.

وي با اشاره به نفرات برتر وزن 42 کيلوگرم، افزود: در کشتي آزاد شايان مير بيگ از استان خوزستان و سجاد حسين‌آبادي از خراسان شمالي و در کشتي فرنگي نيز عليرضا ديناروندي از خوزستان و رضا دهقان از خراسان شمالي عنوان‌هاي برتر را کسب کردند.

عزيز پور با بيان اينکه در وزن 53 کيلوگرم کشتي آزاد علي‌رضا طهمورثي از استان تهران و اميرحسين پور سليم از لرستان الف عنوان هاي برتر را کسب کردند، گفت: در کشتي فرنگي نيز اميرمحمد ملکي از لرستان الف و اميرحسين راشدياني از خوزستان عنوان‌هاي برتر را کسب کردند.

وي با اشاره به اينکه در وزن 66 کيلوگرم کشتي آزاد ابوالفضل حاجيوندي از استان فارس و اميرحسين تمنالو از استان مازندران مقام هاي برتر راکسب کردند، گفت: در رشته‌فرنگي نيز آرش شاد فر از استان کرمانشاه و سبحان حيدري از استان اردبيل مقام‌هاي برتر را به دست آوردند.

مديرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به وزن 85 کيلوگرم، افزود: در کشتي آزاد اميررضا روشن علي از مازندران و محمدعلي کوليوند از استان تهران و در کشتي فرنگي نيز مهدي عنايت زاده از مازندران و اشکان عبدولي از خوزستان به ترتيب مقام‌هاي اول و دوم را کسب کردند.گفتني است در اين مسابقات مسئولان فدراسيون كشتي و همچنين برخي از پيشكسوتان كشتي فرنگي و آزاد حضور داشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون