جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3376- تاریخ : 1394/04/06 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 فوتباليست جوان شاهين بوشهر:
 فوتبال پايه بوشهر در حال پيشرفت است 

 
بازيکن جوان تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: فوتبال پايه استان بوشهر روز به روز بهتر مي‌شود و در حال پيشرفت است.بازيکن جوان تيم فوتبال شاهين بوشهر در گفتگو با مهر با بيان اينکه هم‌اکنون 18 سال دارم و عضو تيم شاهين بوشهر هستم، افزود: آقاي گلي زير 12 سال‌هاي استان با تيم عقاب برازجان، صعود به ليگ استان بوشهر با تيم آزادي آب‌پخش و قهرماني با اين تيم در مسابقات ليگ دسته اول استان در رده نوجوانان، قهرماني ليگ استان با تيم شاهين بوشهر، صعود به ليگ يک کشور با شاهين بوشهر، صعود به ليگ برتر کشور با تيم شاهين بوشهر در رده جوانان از جمله افتخارات ورزشي من است. بهنام بويري درباره حضور خود در شاهين بوشهر گفت: دو سال پيش به مجموعه شاهين ملحق شدم و تلاش و زحمت مربيان آقاي احمدي و محسن بازدار فصل جديدي از فوتبال را براي من رقم زد و به من ياد دادند که بايد هدف داشته باشم و براي هدفم تلاش کنم.

وي خاطرنشان کرد: در حال حاضر زير نظر دکتر زيرک و آقاي احمدي تمرينات انفرادي پيش فصل خودم را پشت سرمي‌گذارم که انشالله فصل خوبي داشته باشم. اهدافي دارم که همه آنها را دنبال مي‌کند و در هر بازه زماني مشخص يکي از آن‌ها را تيک مي‌زنم تا به هدف اصليم که بازي در سطح اول کشور و رسيدن به تيم ملي است، برسم. وي ادامه داد: واقعا فوتبال از فرد و گروه خاص جدا شده و به مجموعه تبديل شده است. براي موفق شدن در فوتبال امروز عوامل و افراد زيادي دخيل هستند که بايد از همه استفاده کرد.

وي در ارتباط با وضعيت فوتبال استان بوشهر نيز بيان کرد: فوتبال بوشهر طي سال‌هاي اخير و با حضور تيم مديريتي جديد در هيئت فوتبال پيشرفت چشمگيري داشته و الان در تمام رده‌هاي پايه، داراي نماينده در ليگ برتر هستيم که مطمئنا هم به بازيکنان و هم به مربيان ما کمک مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون