جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3375- تاریخ : 1394/04/04 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 كاغذ اخبـار 

راه اندازي کانون هاي سلامت ويژه دانشجو معلمان

معاون فرهنگي دانشگاه فرهنگيان، از راه اندازي کانون هاي سلامت ويژه دانشجو معلمان خبر داد.حجت الاسلام والمسلمين عليرضا صادق زاده در گفتگو با مهر، افزود:دانشجو معلمان با راه هاي پيشگيري از آسيب هاي مختلف که سلامت جسمي، روحي و رواني را به خطر مي اندازد از طريق اين کانون آشنا خواهند شد.

وي از راه اندازي کانون هاي سلامت در پرديس هاي دانشگاه فرهنگيان خبر داد و گفت:با همکاري وزارت بهداشت، ستاد مبارزه با مواد مخدر و يک سازمان مردم نهاد که در زمينه بيماري هاي صعب العلاح فعاليت مي کند، کانون هاي سلامت را بزودي راه اندازي خواهيم کرد.

صادق زاده افزود:دانشجو معلمان با راه هاي پيشگيري از آسيب هاي مختلف که سلامتي جسمي، روحي و رواني را به خطر مي اندازد از طريق اين کانون آشنا خواهند شد.معاون فرهنگي دانشگاه فرهنگيان يادآور شد:اطلاعيه کانون هاي سلامت به پرديس هاي دانشگاه ها ابلاغ شده و اولين کارگاه سه روزه در اين زمينه شهريور ماه برگزار مي شود.

صادق زاده در ادامه با اشاره به طراحي منشور اصول و سياست‌هاي حاکم بر دانشگاه فرهنگيان در حوزه فعاليت‌هاي فرهنگي و اجتماعي گفت: اين منشور متأثر از اسناد بالادستي مثل سند اسلامي شدن دانشگاه‌هاست که 24 اصل و سياست در آن مطرح شده است.وي تصريح کرد:توجه ويژه به تعطيلات تابستاني و استفاده بهينه از آن به عنوان يک ظرفيت براي فعاليت‌هاي اجتماعي و فرهنگي در اين منشور مدنظر است که برنامه هاي مختلف براي اوقات فراغت دانشجو معلمان در تابستان در نظر گرفته شده است.


ابلاغ شيوه‌نامه تشکيل گروه‌هاي آموزشي و پرورشي در مدارس استعدادهاي درخشان

مرکز ملي پرورش استعدادهاي درخشان و دانش پژوهان جوان به شيوه نامه تشکيل گروه هاي آموزشي و پرورشي معلمان و مديران مدارس استعدادهاي درخشان در سال تحصيلي 95-94 را جهت اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش شاپرك، اين شيوه نامه باعنايت به راهکارهاي (6-8) و (6-11) سند تحول بنيادين آموزش و پرورش و مصوب ششصد و پنجاه و دومين جلسه شوراي عالي آموزش و پرورش به تاريخ 20/5/1379، شيوه نامه تشکيل گروه هاي آموزشي و پرورشي معلمان و مديران مدارس استعدادهاي درخشان جهت اجرا در سال تحصيلي 95-94 تهيه وتنظيم شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون