جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3350- تاریخ : 1394/03/04 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 مسابقه نشريه‌ نگاري رضوي فراخوان داد 

 بر اساس جديدترين فراخوان، کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به شرکت در مسابقه نشريه‌نگاري کاغذي رضوي تا 10 مرداد 1394 فرصت دارند تا آثار خود را به دبيرخانه کارگروه کودک و نوجوان سيزدهمين جشنواره بين‌المللي امام رضا عليه‌السلام ارسال کنند.به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل کانون، معرفي شخصيت امام رضا(ع)، خاندان و ياران ايشان، احاديث و روايات امام رضا(ع)، آداب و رسوم و خاطرات زيارت، مفاهيم رضوي با استناد به احاديث، از جمله محورهاي موضوعي اين مسابقه است.بر اساس اين فراخوان، آثار شرکت کنندگان در 3 گروه سني 10 تا 12 سال، 13 تا 15 سال و 16 تا 17 سال مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد.

تعداد افراد هر گروه مي‌تواند 3 نفر و حداکثر 5 نفر به همراه يک مربي باشد. رعايت تعداد نفرات اجباري بوده و ضروري است اعضاي گروه، از يک جنسيت انتخاب شوند.بر همين اساس، محتواي مطالب متناسب با سن ارايه کنندگان و مخاطبان نشريه در نظر گرفته شود. عنوان نشريه کوتاه، خلاق، با معنا و متناسب انتخاب شود.

دبيرخانه کارگروه کودک و نوجوان جشنواره رضوي که در اداره‌کل آفرينش‌هاي فرهنگي کانون واقع در خيابان حجاب تهران مستقر شده است، بهمن سال گذشته با انتشار فراخواني در 8 موضوع از علاقه‌مندان براي شرکت در اين رويداد فرهنگي، مذهبي و هنري دعوت کرده بود. اين فراخوان با 8 موضوع «نقاشي»، «خوش‌نويسي»، «داستان کوتاه»، «شعرخواني و مشاعره»، «معرفي شخصيت»، «نشريه‌نگاري» (کاغذي)، «قصه‌گويي» و «معرفي کتاب» (کتاب‌سازي) در پايگاه اطلاع‌رساني کانون به نشاني www.kanoonnews.ir منتشر شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون