جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3344- تاریخ : 1394/02/28 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 طنـــــــــــز 

شوخي هاي ليگ برتري

مهدي طوسي

رضا عنايتي گفت با باختي که مقابل پرسپوليس رقم زديم فصل کابوس وار تيم مان پايان يافت.

- آقا رضا شما نيم فصل قبلي نبوديد. آن زمان هم با نتيجه دو بر يک به تيم پرسپوليس باختيد و آن موقع گفتند که فصل کابوس وار استقلال آغاز شد! البته به ما که نويسنده اين خبر هستيم زياد ربطي پيدا نمي کند اما بهتر است که يک فکري به حال سن و سال تان هم داشته باشيد! يا شناسنامه تان را کوچک کنيد يا اينکه فوتبال را کنار بگذاريد که خاطرات توي ذهن تان باقي بماند!

**

امير قلعه نوعي: من را به جاي بازيکنان تنبيه کنيد!

- ما به درستي متوجه نشديم و قرار است بعد از باختي که شما مقابل تيم پرسپوليس رقم زديد بياورندتان توي زمين و تا جايي که مي خوريد کتک تان بزنند يا اينکه جريمه ريالي تان بکنند. اگر مورد اول درست است که اشکالي ندارد يک مقدار کتک بخوريد تا متوجه بشويد ليدرهاي تان چه جوري به جان هم مي افتند اما اگر تنبيه ريالي است که باز هم اشکالي ندارد يک مقدار پول تان کم بشود به جايي بر نخواهد خورد! اما بازيکنان تان هم به همين ترتيب است چه ريالي و چه ضرب و شتمي اشکالي ندارد!

**

برانکو: من يک مربي هستم و برايم برد مهم است حتي اگر بازيکنانم نباشند!

- جناب برانکو فکر مي کنيم که با يک برد ناقابل مقابل تيم استقلال آنقدر جو گير شديد که يادتان رفته که در گذشته چه اتفاقاتي براي شما و تيم تان افتاده بود. شما از ابتدايي که وارد کشور شديد دو تا اتفاق افتاد. اول اينکه بدهي مالياتي تان را پرسپوليسي ها پرداخت کردند تا خيال شما آسوده بشود و مورد دوم هم اينکه يکي در ميان يا بازي هاي تان را مي باختيد يا مساوي مي کرديد. حالا اينکه شما مربي هستيد و برد مي خواهيد نمي دانيم کجاي اين نتايج ديده مي شود!


پروين و شما

عبدالکريم گشايش

اگر قرار باشد که علي پروين را به عنوان مرد همه کاره تيم پرسپوليس اعلام کنند شما چه کار مي کنيد؟

- سرمان را مي زنيم به ديوار و با باند هم سرمان را نمي بنديم!

- سرمان را مي زنيم به شير آب و شير آب را هم با دندان مي کنيم و مي اندازيم دور!

- علي پروين را مي بينيم و سعي مي کنيم که اگر با زبان قانع شد که شد اما اگر نشد قيد او را بزنيم و به او تفهيم کنيم که اصلا با اين تيم نباشد!

- سعي مي کنيم که با علي آقا گفتگوي منطقي انجام داده و به ايشان بگوييم که اين کارشان اگر به نفع خودشان باشد به نفع تيم نيست!

- به علي آقا قول مي دهيم که اگر قيد تيم را بزنند ما هم قيد پولي که از طريق ليدري به ما مي دهند را بزنيم! حالا نه اينکه خيلي هم پول مي دهند!


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون