جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3305- تاریخ : 1393/12/26 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 دومين کتاب الکترونيک کانون در فروشگاه اپل 

دومين کتاب الکترونيک کانون با عنوان «قيچي که دنبال کار مي گشت» به‌تازگي به زبان عربي در فروشگاه آن‌لاين «اَپل» عرضه شده است.بر اساس گزارش، به دنبال حضور کانون در پنجاه و يکمين دوره نمايشگاه کتاب بلونيا در سال 2014 و مذاکره با شرکت توليد کتاب‌هاي الکترونيک در کشور امارات، حق نشر دو عنوان کتاب «بچه همه» به نويسندگي و تصويرگري آناهيتا تيموريان و «قيچي که دنبال کار مي گشت» نوشته منيره هاشمي و تصويرگري مجيد ذاکري به اين شرکت واگذار شد.

بر همين اساس اولين کتاب الکترونيک کانون با عنوان«من همانم، من همانم» چندي پيش توسط شرکت ژاپني «ايتس‌مور» بر روي سايت فروش آن لاين اَپل بارگذاري شد.

هم‌چنين کتاب الکترونيک «قيچي که دنبال کار مي گشت» به تازگي از سوي شرکت اماراتي به صورت انيميشن به زبان عربي ارايه شده و توسط قصه‌گو روايت مي‌شود تا کودکان، هم‌زمان با گوش دادن به داستان، انيميشن را تحت نظارت خود داشته و با حرکت دست برروي شخصيت‌هاي داستان با آن‌ها بازي کنند.

در عين حال کتاب ديگر کانون با عنوان «بچه همه» نيز در مرحله پاياني آماده‌سازي براي عرضه قرار دارد و ماه آينده در اين فروشگاه آن‌لاين براي علاقه‌مندان عرضه خواهد شد تا کودکان عرب زبان بتوانند با خريد آن از داستان زيبا و تصاوير جذاب اين کتاب بهره‌مند شوند.

بر اساس اين گزارش کتاب‌هاي ديگر کانون از جمله مجموعه کتاب‌هاي «کوتي کوتي» و «مرغک» نيز توسط اين کمپاني بزرگ توليد کتاب الکترونيک در کشور امارات در حال بررسي است که در صورت تاييد در سال 2015 توليد و عرضه خواهد شد.

گفتني است فروشگاه اَپل به صورت دوره‌اي اسامي بهترين نرم افزارهاي کودک را اعلام مي‌کند و چندي پيش نرم‌افزارهاي اين شرکت اماراتي در ليست بهترين نرم افزارهاي ويژه کودک قرار گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گالري
بچه هاي مدرسه
ويژه نامه
كانون