جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3261- تاریخ : 1393/11/04 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(شنبه)

 به همت کانون شماره 2 طبس:
 'من پيامبرم را دوست دارم' برگزار شد 

 
اعضاي مرکز فرهنگي‌هنري شماره 2 طبس در اعتراض بر هتک حرمت به پيامبر اکرم حضرت محمد (ص) ويژه‌برنامه ' من پيامبرم را دوست دارم' را برگزار کردند. به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان خراسان جنوبي، در پي حوادث اخير کشور فرانسه و هتک حرمت به پيامبر مکرم اسلام (ص)، جمعي از اعضاي مرکز فرهنگي‌هنري شماره 2 طبس با برگزاري ويژه‌برنامه "من پيامبرم را دوست دارم" عشق و ارادت خود را به رسول مهرباني‌ها نشان دادند.

در اين برنامه که با حضور 25 نفر از اعضاي کودک و نوجوان پسر برگزار شد، مربيان طي نشستِ بحث آزاد، با اعضا درباره انتشار کاريکاتورهاي مذهبي سخن گفته و قصه «آشيانه» را با محتواي مهرباني پيامبر مکرم اسلام محمد (ص) روايت کردند.در ادامه اعضا با حضور در کارگاه کارگاه هنري و ذکر صلوات، پرچم‌هاي کوچکي ساختند و بر روي آن جملاتي هم‌چون "من پيامبرم را دوست دارم"، "من به کسي اجازه نمي‌دهم به پيامبرم توهين کند" و "محمد (ص) پيامبر مهرباني‌ها" نوشتند.

در همين حال گروهي ديگر از اعضا بادبادکِ بزرگي ساختند که به نام حضرت محمد(ص) و صلوات مزين بود.

در پايان در حالي که عطر صلوات فضاي کانون را معطر کرده بود اين بادبادک بر فراز گنبد کانون شماره 2 طبس به پرواز درآمد تا پيام آور عشق کودکان و نوجوانان طبسي به حضرت محمد (ص) باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون