جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3258- تاریخ : 1393/10/30 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(سه شنبه)

 كوتاه از ورزش جوانان 

تيم هاي ايران الف دربخش مردان و بلاروس دربخش زنان قهرمان شدند

تيم هاي ايران الف و بلاروس به ترتيب در بخش مردان و زنان چهارمين دوره رقابت هاي بين المللي پينگ پنگ جام فجر به عنوان قهرماني دست پيدا کردند.به گزارش ايرنا؛ درديدار نهايي رقابت هاي مردان تيم ايران الف برابر تيم ايران ب قرارگرفت و به پيروزي رسيد و قهرمان شد.

دراين ديدار تيم ايران الف با نتيجه 3 بر يک تيم ايران ب را شکست داد .براي تيم ايران الف نوشاد و نيما عالميان و افشين نوروزي بازي کردند که طي آن نوشاد 2 بازي و نيما عالميان دريک بازي به پيروزي رسيدند و قهرماني ايران الف را نهايي کردند.تنها شکست تيم ايران الف نيز به نام افشين نوروزي رقم خورد و کاپيتان تيم ملي برابر پوريا عمراني با نتيجه 3 بر 2 شکست خورد.دربخش زنان نيز تيم بلاروس با نتيجه قاطع سه برصفر تيم روسيه را از پيش رو برداشت و به عنوان قهرماني در بخش زنان رسيد.


درخشش تيم صدراي زيرآب در رقابتهاي کاپ آزاد فرانسه با تصاحب 9 مدال رنگارنگ

تيم کاراته صدراي زيرآب که به نمايندگي از ايران در رقابت هاي کاپ آزاد فرانسه شرکت کرده است، با تصاحب پنج مدال طلا، يک نقره و سه برنز به کار خود در اين رقابتها پايان داد.

به گزارش ايرنا به نقل از فدراسيون کاراته؛ اميرمهدي زاده،حسين سمندر،ايمان سنچولي دررقابت هاي انفرادي ضمن کسب عنوان قهرماني مدال طلا را برگردن آويختند.همچنين درکوميته تيمي مردان نماينده ايران با ترکيب ذبيح اله پورشيب، حسين سمندر، ابراهيم حسن بيگي، ايمان سنچولي، امير مهدي زاده، محمد شهرياري و آرش علي نژاد به ميدان رفت و تيم هاي فرانسه، مراکش و الجزاير را از پيش رو برداشت.اين تيم در فينال نيز موفق شد تيم گرجستان را شکست دهد و به عنوان قهرماني دست پيدا کند.

در بخش بانوان هم فاطمه چالاکي تنها نماينده ايران در اين رقابت ها در تيمي متشکل از نمايندگان برزيل و کره جنوبي قرارگرفت وبه همراه اين تيم موفق به کسب مدال طلاي کوميته تيمي شد.

اين درحالي است که محمد شهرياري دررقابت هاي انفرادي مدال نقره گرفت و ذبيح اله پورشيب، ابراهيم حسن بيگي و فاطمه چالاکي نيز درهمين چارچوب به کسب عنوان سومي و مدال برنز بسنده کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون