جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3232- تاریخ : 1393/09/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(پنجشنبه)

 ايستگاه 

راه هاي بلند شدن تيم پرسپوليس تهران!

مهدي بيرنگ

وضعيت اين روزهاي باشگاه پرسپوليس شباهت عجيبي به جيب ما دارد؛ وخيم وخيم وخيم است! پرسپوليسي ها هم يک جورهايي مثل ما دارند صورت شان را با سيلي سرخ نگه مي دارند.

از شما چه پنهان ما هر چه تلاش کرديم راهي براي خارج کردن جيب مان از حالت وخامت پيدا بکنيم نتوانستيم اما شايد توانستيم راه هايي را به مسئولان تيم پرسپوليس پيشنهاد بدهيم که مثل جيب ما در حالت رکود وخامت باقي نمانند!

- از جايي که در بازي مقابل فولاد سوشا مکاني مي توانست توپ را به راحتي با دست بگيرد اما با پا نگرفت تا گل دوم را بخورند مي توان نتيجه گرفت که اين بازيکن فرق بين دست و پا را نمي داند لذا بايد به وي گفت که دستش از کجايش آويزان است و پايش کجاي بدنش قرار دارد!

- همانطور که مي دانيد حميد رضا سياسي مدير عامل قرمزهاي پايتخت به زندان افتاد و خيلي ها هم اين مدير عامل را عامل افت قرمزها مي دانند لذا براي جلوي گيري از تداوم اين افت مي توان براي اين مدير پرونده سازي کرد تا همچنان در زندان بماند !

- مهمترين عامل باخت هاي اخير قرمزها دروازه بان و سرمربي است. لذا به مديران اين باشگاه توصيه مي کنيم که از خير اين دو پست بگذرند و بدون اين دو بروند به سراغ حريفان. شايد بتوانند نتيجه بگيرند!

- به جاي اينکه با پول هنگفت دروازه بان هاي گران قيمت را مي خرند و از آنها مي خواهند تا از دروازه شان مراقبت بکنند و آنها نمي کنند، نصف همان پول را به دروازه بان حريف بدهند تا از دروازه اش مراقبت نکند؛ اين جوري حتما و قطعا نتيجه مي گيرند!

حميد درخشان عنوان کرده که اين تيم براي بلند شدن نياز به ستاره دارد، مي توان قوانين فوتبال را تغيير داد و و يکي دو سه تا خانم با نام ستاره به خدمت تيم در آورد تا شايد اين تيم از اين مشکلات خارج بشود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون