جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3232- تاریخ : 1393/09/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(پنجشنبه)

 كوتاه از ورزش جوانان 

آتوسا پورکاشيان قهرمان و ميترا حجازي نائب قهرمان رقابت هاي شطرنج زنان کشور شدند

آتوسا پورکاشيان عنوان قهرماني رقابت هاي شطرنج زنان کشور را از آن خود کرد.

به گزارش ايرنا از فدراسيون شطرنج، اين مسابقات از 16 آذر ماه به ميزباني هيات شطرنج استان تهران آغاز شد و پس از تلاش شرکت کنندگان در 11 دور به روش سوييسي به پايان رسيد.

آتوسا پورکاشيان با 9.5 امتياز قهرمان و ميترا حجازي پور نيز با 9.5 امتياز نايب قهرمان شد و هانيه خلجي با 8 امتياز در مقام سوم اين دوره از رقابت ها قرار گرفت.


رقابتهاي آزاد تکواندو جوانان و بزرگسالان از امروز آغاز مي شود

رقابتهاي آزاد تکواندو جوانان و بزرگسالان در بخش مردان براي حضور در نخستين مرحله انتخابي تيم ملي ازامروز(پنجشنبه)به ميزباني خانه تکواندو آغاز مي شود.

به گزارش ايرنا از فدراسيون تکواندو، مسابقات آزاد کشوري جوانان و بزرگسالان در بخش مردان در روزهاي پنجشنبه و جمعه (27 و 28 آذرماه)به ميزباني خانه تکواندو برگزار مي شود و منتخبين جواز حضور در اولين مرحله انتخابي تيم ملي تکواندو را به دست خواهند آورد.بر اين اساس، مبارزات تکواندوکاران اوزان منهاي 54 ، منهاي 63 و منهاي 74 کيلوگرم روز پنج شنبه و رقابتهاي تکواندوکاران اوزان منهاي 58، منهاي 68، منهاي 80، منهاي 87 و ‌ بالاي 87 کيلوگرم در روز جمعه پيگيري مي شود.

برترين هاي اين رقابتها به همراه نفرات زير در اولين مرحله انتخابي تيم ملي شرکت خواهند کرد:

- مدال آورندگان تمامي تورنمنت هاي بين المللي سال 2014 (رده سني نوجوانان و جوانان - بزرگسالان)

- مدال آورندگان آخرين دوره جام باشگاههاي آسيا و جام فجر که در اسفندماه سال 92 و مسابقات سيزم که در مردادماه سال 93 برگزار شد - مدال آورندگان مسابقات قهرماني بزرگسالان کشور سال 1393(آبادان)


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون