جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3190- تاریخ : 1393/08/05 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(دوشنبه)

 ميز خبر 

وزير ارشاد مطرح کرد:

«عصباني نيستم» براي اکران منعي ندارد

وزير ارشاد تاکيد کرد که «عصباني نيستم» ديگر منعي براي اکران ندارد.به گزارش ايسنا، علي جنتي که اين روزها همچنان درباره اکران فيلم‌هايي چون «قصه‌ها» و «عصباني نيستم» مورد پرسش قرار مي‌گيرد، در جديدترين اظهارنظرش گفت: با تغييراتي که بر فيلم «عصباني نيستم» اعمال شده است اين اثر ديگر براي اکران منعي ندارد.

او همچنين با توجه به حواشي که براي اکران برخي فيلم‌ها از سوي نمايندگان مجلس مطرح مي‌شود، تاکيد کرد: جنس رابطه مجلس و ارشاد ناسازگارانه نيست.اين مسوول با بيان اينکه آخرين نسخه اصلاح شده فيلم عصباني نيستم را ديده است،تاکيد کرد: اين فيلم براي اکران مشکلي ندارد.وي که در حاشيه بازديد از مراحل ضبط مسابقه ستاره 20 سخن مي‌گفت، درباره زمان اکران فيلم سينمايي «رستاخيز» هم گفت: اين فيلم براي اکران مشکلي ندارد، اما خود تهيه کننده و کارگردان مي‌خواهند فيلم را در يک موقعيت ديگري به نمايش بگذارند.

به گزارش ايسنا، در حالي علي جنتي بر اکران فيلم عصباني نيستم تاکيد دارد که مدير دفتر مطالعات فرهنگي مرکز پژوهش‌هاي مجلس گفت که مرکز پژوهش‌هاي مجلس هنوز گزارشي درخصوص دو فيلم «عصباني نيستم» و «قصه‌ها» ارائه نکرده است.

سينا کلهر همچنين گفت: با اعلام نظرات کارشناسان مرکز پژوهش‌هاي مجلس درخصوص دو فيلم «قصه‌ها» و «عصباني نيستم» و وجود موارد قابل تامل مختلف در اين فيلم‌ها، مرکز با بازبيني آن‌ها در حال جمع‌بندي و تهيه گزارش کارشناسي و اعلام نظر نهايي است.


«کريستين بيل » در نقش استيو جابز

آرون سورکين فيلمنامه‌نويس فيلم جديدي که به زندگي استيو جابز مي پردازد، تاييد کرد کريستين بيل در فيلم کمپاني سوني در نقش اول حضور خواهد داشت.به گزارش مهر به نقل از هاليوود ريپورتر، آرون سورکين فيلمنامه‌نويس طي مصاحبه‌اي تاييد کرد که کريستين بيل در فيلم بيوگرافيکي جديد کمپاني سوني درباره موسس فقيد کمپاني اپل نقش استيو جابز را بازي خواهد کرد. سورکين گفت: ما نيازمند بهترين بازيگر در يک رده سني خاص بوديم و اين کريستين بيل است. او نيازي به امتحان دادن هم نداشت.

وقتي که ديويد فينچر در حال مذاکره براي کارگرداني اين فيلم بود بيل قرار بود نقش جابز را بازي کند. براي مدتي لئوناردو دي‌کاپريو هم براي نقش‌آفريني در اين فيلم مذاکره کرد اما در نهايت کنار کشيد و بيل در کنار ستاره‌هاي ديگري از جمله مت ديمون،بن افلک و بردلي کوپر در رده اول قرار گرفت.

اين فيلم اقتباسي از کتاب بيوگرافي سال 2011 والتر آيزاکسون با عنوان «استيو جابز» است و کار فيلمبرداري خود را طي دو ماه آينده آغاز خواهد کرد. بعد از کناره‌گيري فينچر، قرار شده است دني بويل مسئوليت کارگرداني اين پروژه را بر عهده گيرد. کمپاني سوني امکان ساخت يک فيلم سينمايي از روي اين کتاب پرفروش را اولين بار در سال 2011 و با فاصله کمي از مرگ جابز در نظر گرفته بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون