جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3098- تاریخ : 1393/04/14 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 در يک برنامه مشترک تجربه شد:
 حس خوب همکاري با پليس در بين اعضاي سلطانيه 

رييس پليس راهور سلطانيه با حضور در بين اعضاي کودک و نوجوان کانون اين شهرستان، احساس خوب همکاري و همياري با پليس را با آموزش به اعضا انتقال داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان زنجان، به گفته سهيلا بهرامي مسوول مرکز سلطانيه، سرگرد حسين بيگلر رييس پليس راهور سلطانيه با حضور در بين 98 نفر از اعضاي دختر و پسر مرکز به همراه تعدادي از اولياي ايشان از مفاهيم قانون و قانونمندي، مقررات راهنمايي رانندگي، مهارت رانندگي، جرائم خطرناک رانندگي و... براي حاضرين صحبت کرد.

بيگلر از بچه‌ها خواست همياران خوبي براي پليس راهور باشند و هرآن‌چه درباره راهنمايي و رانندگي ياد گرفتند به خانواده‌ها انعکاس دهند.

رييس پليس راهور سلطانيه هم‌چنين به کودکان و نوجوانان گفت: اگر درحين رانندگي پدر يا مادردچار تخلف شدند به عنوان هميار پليس به آنها تذکر داده و مانع بروز حادثه شوند.

بهرامي با اشاره به اين که اين برنامه يکي از پربارترين برنامه‌هاي اجراشده در سال جاري بود گفت بچه‌ها سوالات خوبي از پليس پرسيده و ابهامات آنها درباره قوانين راهنمايي و رانندگي مرتفع شد.

در حاشيه برنامه براي بچه‌ها قصه‌گويي با عنوان "باباي من يه راننده خوب است" انجام شد و سپس بچه‌ها به اجراي نمايش خلاق با محوريت راننده خوب و عابر قانونمند پرداختند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون