جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3091- تاریخ : 1393/04/05 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 معرفي برگزيدگان سمينار «نگاهي به تئاتر کودک و نوجوان امروز» 

 
با پايان يافتن سومين سمينار «نگاهي به تئاتر کودک و نوجوان امروز» 4 مقاله برتر از سوي هيأت داوران معرفي و تقدير ويژه شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل، به پيشنهاد هيات علمي متشکل از دکتر قطب‌الدين صادقي، دکتر يداله آقاعباسي و دکتر رحمت اميني از چهار مقاله بدون اولويت تقدير ويژه شد.

چهار مقاله «روش‌هاي دسترسي آسان به تئاتر کودک و نوجوان با بازي‌هاي نمايشي» اثر داوود کيانيان، «جايگاه مخاطب در 7 نمايش‌نامه کودک و نوجوان منتشر شده توسط انتشارات کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در سال 1391» نوشته هما جديکار و لاله خسروي، «روند تبديل متن آموزشي به نمايش‌نامه تعليمي» نوشته سيدحسين فدايي حسين و «نگرش کودکان و نوجوانان به جشنواره بين‌اللملي تئاتر خياباني مريوان» اثر تحسين مصطفي با حضور هيات علمي، عبدالرضا صادقي، محمد رستمي و صديقه حسن‌زاده تقدير ويژه
شد.

هم‌چنين، از تمامي پژوهشگراني که در سمينار مقاله ارايه دادند با اهداي لوح تقدير قدرداني
شد.

براساس اين خبر، در اين سمينار کتاب «گفتارها و نوشتارهايي از تئاتر کودک و نوجوان» معرفي و به شرکت‌کنندگان اهدا شد.

سومين سمينار «نگاهي به تئاتر کودک و نوجوان امروز» سه‌شنبه (3تير) در کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در خيابان حجاب ميزبان پژوهشگران و علاقه‌مندان بود.

محمد رستمي، مشاور مديرعامل در امور مجلس، رضا قمرزاده، مشاور مديرعامل و مدير دفتر مرکزي حراست کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، عبدالرضا صادقي، مشاور فرهنگي مديرعامل کانون، مريم معترف، حسين مسافرآستانه، بهرام جلالي‌پور، حسين محب‌اهري، مريم معيني، فريده شيرژيان، حسن دادشکر، آناهيتا غني‌زاده، منوچهر اکبرلو، روشنک کريمي، شهرام کرمي، مهدي قلعه و حسن دولت‌آبادي از جمله مديران و هنرمندان حاضر در سمينار بودند.

سومين سمينار «نگاهي به تئاتر کودک و نوجوان امروز» با تمرکز بر تاثيرات کاربردي درام بر دنياي کودکان و نوجوانان و با هدف دستيابي به آخرين پژوهش‌هاي اين حوزه تخصصي به کار خود پايان داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گالري
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون