جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3091- تاریخ : 1393/04/05 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 كوتاه از ورزش جوانان 

يک برد و يک تساوي حاصل کار نمايندگان ايران

مطهره اسدي استاد بزرگ بانوان پس از پايان چهارمين دور از رقابت‌هاي قهرماني شطرنج نوجوانان آسيا همچنان صدرنشين دختران زير 10سال است.به گزارش باشگاه خبرنگاران، چهارمين دور از مسابقات شطرنج قهرماني نوجوان آسيا در رده‌هاي سني8 تا 12 سال تنها يک پيروزي از حاصل کار 9نماينده کشورمان را در برداشت.

مطهره اسدي استاد بزرگ بانوان توانست در رقابت با استاد بزرگ بانوان هندي به پيروزي دست يابد و در مجموع 4امتياز پس از 4دور رقابت را به نام خود ثبت کند.

همچنين ماني جاهدي در رقابت با حريفش ا ز کشور ميزبان به نتيجه تساوي بسنده کرد و ساير نمايندگان کشورمان مغلوب حريفان خود شدند.

اسکواش بازان ايراني از صعود به مرحله پاياني رقابت هاي آسيايي بازماندند

اسکواش بازان کشورمان که به جمع هشت نفر برتر مسابقات اسکواش قهرماني نوجوانان و جوانان آسيا راه يافته بودند با شکست در مقابل حريفان خود از صعود به مرحله پاياني بازماندند.

به گزاش خبرنگار ايرنا ، عليرضا شاملي، عليرضا گلستاني، دانيال قاروني، پويا شفيعي در بخش پسران و سوگل ثمودي، آيلي نيري و هليا استيلي در بخش دختران بازيکناني بودند که موفق به حضور در جمع هشت نفر شدند اما در مرحله بعد و در مصاف با حريفان قدرتمند آسيايي شکست خوردند.مسابقات اسکواش قهرماني نوجوانان و جوانان آسيا در 4 رده سني زير 13 ، 15 ، 17 و 19 سال برگزار مي شود .

بيست و يکمين دوره مسابقات اسکواش قهرماني نوجوانان و جوانان آسيا از اول تيرماه با حضور 9 کشور آسيايي به ميزباني جزيره کيش آغاز شده است .اين مسابقات پنجشنبه شب با معرفي برترين ها به کار خود پايان مي دهد.

7

اولين دوره کلاس استعداديابي جت اسکي در شهرستان نور برگزار شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اين دوره استعداديابي در بخش پسران براي رده سني 8 تا 14 سال و در بخش دختران براي رده سني 8 تا 15 سال و با همت انجمن جت اسکي و همکاري آموزش و پرورش اداره ورزش شهرستان نور برگزار شد.اين دوره در محل کانون پرورش فکري شهرستان نور و زير نظر خانم "شراره مهاجر"نايب رئيس بانوان انجمن جت اسکي، ذاکري مسئول کميته آموزش و کادر پزشکي به رياست "دکتر آزما"برگزار شد.

گفتني است کلاس عملي اين دوره بعداز رمضان انجام مي پذيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گالري
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون