جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3077- تاریخ : 1393/03/20 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 در حاشيه سمينار تخصصي
 نمايشگاه اسباب‌بازي و فعاليت‌هاي آموزشي و پژوهشي گشايش مي‌يابد 

 
نمايشگاه اسباب‌بازي و فعاليت‌هاي آموزشي و پژوهشيِ سومين سمينار تخصصي و اولين کنگره بين‌المللي طراحي اسباب‌بازي و ابزارهاي آموزشي در مرکز آفرينش‌هاي فرهنگي و هنري کانون برگزار مي‌شود.به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل کانون، در اين نمايشگاه توليد‌کنندگان ايراني اسباب‌بازي، موسسه‌هاي پژوهشي، سازمان‌هاي بين‌المللي فعال در حوزه کودکان و گروه‌هاي مرتبط با سازمان ملل متحد - برنامه کمک‌هاي تسهيلات محيط زيست جهاني SGP - و سفارت کشورهاي مختلف هم‌چون ژاپن، هند، فرانسه، افغانستان و... آثار خود را در زمينه توليدات اسباب‌بازي و فعاليت‌هاي آموزشي و پژوهشي به نمايش خواهند گذاشت.

بر اساس اين خبر، کارگاه‌هاي ساخت اسباب‌بازي و عروسک، کارگاه‌هاي آشنايي با زيست‌گاه‌هاي بياباني، خزري، بلوچي، کوهستاني، دريايي، جنگلي ايران، حيوانات شاخص آن، خيمه‌شب‌بازي و کارگاه ساخت اوريگامي - توسط سفارت ژاپن - نيز از فعاليت‌هاي اين نمايشگاه به شمار مي‌رود.

اين نمايشگاه که بازديد از آن براي عموم علاقه‌مندان آزاد اعلام شده است، در روزهاي 20 تا 23 خرداد از ساعت 8 صبح تا 19 در سالن نمايشگاه 1 (تيمچه) مرکز آفرينش‌هاي فرهنگي و هنري کانون واقع در خيابان حجاب تهران داير خواهد بود.

سومين سمينار تخصصي و اولين کنگره بين‌‌المللي طراحي اسباب‌بازي و ابزارهاي آموزشي با موضوع «رويکردي نو به بازي و اسباب‌بازي‌هاي سنتي» در قالب سميناري پژوهش‌محور در 4 ميزگرد تخصصي، توسط فصل‌نامه تخصصي هنر و طراحي صنعتي چهارباغ و کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در روزهاي 20 و 21 خرداد در مرکز آفرينش‌ها از ساعت 8 صبح تا 14 برگزار خواهد شد.

اين سمينار از بخش فرهنگي سفارت کشورهاي مختلف هم‌چون ژاپن، هند، افغانستان، فرانسه و... در بخش بين‌الملل نيز دعوت کرده است.

در مراسم گشايش اين سمينار که ساعت 8 صبح روز 20 خرداد برگزار مي‌شود، قرار است عليرضا حاجيان زاده مديرعامل کانون و گري لوئيس هماهنگ‌کننده سازمان ملل متحد در ايران نيز سخنراني داشته باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون