جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3062- تاریخ : 1393/02/30 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 آموزش شيوه‌هاي جديد نمايش عروسکي به مربيان ايلامي 

دوره آموزش سه‌روزه نمايش عروسکي به صورت کارگاهي از طرف واحد آموزش کانون استان ايلام با حضور 36 نفر از مربيان و مسوولين مراکز فرهنگي‌هنري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان ايلام، در راستاي بالا بردن سطح دانش عملي و تئوري مربيان در حوزه نمايش عروسکي، يک دوره آموزش سه روزه نمايش عروسکي به صورت کارگاهي از طرف واحد آموزش کانون استان با حضور 36 نفر از مربيان و مسوولان مراکز فرهنگي‌هنري برگزار شد.

اين دوره که بهناز مهدي‌خواه تدريس آن رابر عهده دارد با محوريت چگونگي ساخت عروسک‌هاي خلاق آغاز شده و از امروز به مدت سه روز ادامه خواهد داشت و شرکت‌کنندگان ضمن آموزش اصلي با تعاريف کلي و تخصصي در زمينه نمايش عروسکي، تاريخ نمايش سنتي عروسکي، کارگاه ساخت عروسک، نمايش عروسکي در جهان، نمايش عروسکي در ايران، اهدافق نمايش عروسکي، انتقال مفاهيم تربيتي و فرهنگي از طريق نمايش عروسکي و .. آشنا خواهند شد.

بر اساس اين گزارش علي‌اشرف صندوق‌آبادي مدير کل کانون استان در افتتاحيه اين دوره دقايقي را با مربيان از نقش فعاليت‌هاي عروسکي در کانون استان صحبت کرد و نکاتي را درباره اهميت حضور مربيان در دوره‌هاي آموزشي و امتياز‌هاي آن يادآور شد.

واحد آموزش و پژوهش در اداره‌کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان ايلام پس از نيازسنجي بيست و دو مرکز فرهنگي‌هنري ثابت، سيار، پستي و دفتر اداره کل استان، دوره‌هاي مورد نياز مربيان را در محورهاي مختلف فرهنگي، ادبي، هنري، اداري تدارک مي‌بيند و با دعوت از اساتيد متخصص در زمينه‌هاي مورد نظر اين دوره‌ها را به اجرا مي‌گذارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون