جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3062- تاریخ : 1393/02/30 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 سرپرست کانون خراسان رضوي:
 توان فکري مربيان اصل اساسي در فعاليت‌هاي فرهنگي است 

 
در جلسه هم‌انديشي که با حضور کارشناسان ستادي و مسوولين مراکز ثابت، سيار و پستي سبزوار، نقاب، صدخر و جغتاي برگزار شد، محمود سليماني سرپرست کانون استان خراسان شمالي توان فکري مربيان را اصل اساسي در جهت رشد و تاثيرگذاري فعاليت‌هاي فرهنگي عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي استان دراين جلسه که به ميزباني مرکز فرهنگي‌هنري شماره 3 کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان سبزوار برگزار شد، سليماني در بخش اول صحبت‌هاي خود با اشاره به اين‌که ما پيروي ديني هستيم که پيامبرش فرمود من براي تکميل مکارم اخلاقي آمده‌ام گفت: ما در روابط خود در جامعه بايد اخلاق اجتماعي را مد نظر داشته باشيم و اين امکان‌پذير نيست مگر اين‌که ما در قضاوت‌هاي خود نسبت به ديگران منطق و معيار داشته باشيم و معيار ما دين ماست.

مشاور مديرعامل ادامه داد: آن‌چه شهيداني چون باکري و همت را بزرگ و ماندگار کرد سخنراني‌هاي ايشان نبود بلکه اعمال و رفتار آنان با همرزمان و يارانشان بود. در فعاليت‌هاي فرهنگي نيز همين‌طور است يعني ما نيز در ارايه خدمات فرهنگي خود به مخاطبان بايد به نحوي رفتار کنيم که تاثير آن را در جامعه ببينيم و اين به جز با برنامه‌ريزي دقيق و منسجم امکان‌پذير نيست.

سليماني در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود به توان بالقوه استان اشاره کرد و گفت: آن‌چه را که من دراين مدت متوجه شده‌ام اين است که توان همکارانم در خراسان رضوي بيش از آن چيزي است که درحال حاضر مشاهده مي‌کنيم و رفع اين نقص از يک سو به برنامه‌ها و الگوي رفتاري ما در استان برمي‌گردد و از سوي ديگر به شما مربيان عزير.

وي تاکيد کرد که معتقد است توان فکري مربيان و برنامه‌ريزي صحيح حرف اول را در کيفيت بخشي به فعاليت‌ها مي‌زند و امکانات تنها ابزاري براي رسيدن به هدف مورد نظر کانون است.دراين جلسه مسوولان مراکز نيز در رابطه با جذب و پايدارسازي عضو، چگونگي تخصيص امکانات به مراکز ديدگاه‌هاي خود را بيان کردند.

هم‌چنين کارشناسان فرهنگي استان نيز در رابطه با برنامه‌ريزي سال93، سامان‌دهي فعاليت‌هاي ديني، علمي و اردوها نظرات خود را بيان کردند و در انتهاي جلسه دوره آموزشي خبرنويسي و نحوه استفاده از خبرگزاري استان به شرکت‌کنندگان آموزش
داده شد.قبل شروع جلسه سرپرست استان بازديدي از مراکز سبزوار نيز داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون