جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3062- تاریخ : 1393/02/30 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 احکام جديد کارمندان رسمي و پيماني صادر شد
 افزايش حقوق کارکنان کانون با مزاياي فوق‌العاده شغل 

 
مزاياي فوق‌العاده شغل کارکنان کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان با صدور احکام جديد کارگزيني از ابتداي ارديبهشت سال جاري به آنان پرداخت مي‌شود. به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل کانون، با پي‌گيري‌هاي صورت گرفته از سوي مسوولان کانون اين مزايا به کارکنان رسمي و پيماني شاغل در کانون نيز متناسب با سطح تخصص و مهارت و بر اساس پست‌ها و رده‌هاي سازماني همراه با حقوق ارديبهشت کارکنان به آنان تعلق خواهد گرفت.

بر اين اساس قرار است افزايشي بين 700 تا 2هزار امتياز به عنوان فوق‌العاده شغل در احکام کارگزيني کارکنان کانون منظور شود که به گفته سرپرست معاونت توسعه و منابع انساني کانون بين 15 تا 20 درصد به حقوق آنان افزوده خواهد شد.

مسعود ناظمي‌ابيانه در عين حال گفت که مديرعامل کانون در نظر دارد که مزايايي نيز به همين ميزان براي کارکنان قراردادي از ماه آينده در نظر گرفته شود.به گفته وي براي مربيان پاره‌وقت کانون نيز مزايايي در نظر گرفته شده است که به زودي نحوه و ميزان افزايش دستمزد آنان نيز اعلام خواهد شد.

چندي پيش عليرضا حاجيان‌زاده مديرعامل کانون در سفر به شيراز گفته بود که دولت در سال گذشته پرداخت مزاياي فوق‌العاده شغل را تصويب کرده بود ولي کانون مشمول آن مصوبه نبود که با پي‌گيري‌هاي مستمري که در ماه‌هاي اخير انجام داديم خوش‌بختانه اين مصوبه شامل کانون هم شد.وي در ادامه هم‌چنين تاکيد کرد که با توجه به نگاه مديريتي در کانون که نبايد تبعيضي در ميان همکاران قايل شويم، مشابه همين مزيت را در قالب طرحي به هيات مديره پيشنهاد کرديم و البته به تصويب رسيد که معادل همين مبلغ براي همکاران قراردادي و پاره‌وقت نيز منظور شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون