جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2981- تاریخ : 1392/11/08 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 از سوي کميته کودک و نوجوان استان برگزار مي‌شود:
 بيش از 100 برنامه با موضوع دهه فجر در چهارمحال و بختياري 

بيش از 100 عنوان برنامه محوري در کميته کودک و نوجوان ستاد گرامي‌داشت دهه فجر استان چهارمحال و بختياري اجرا مي‌شود.به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختياري، پرويز شاهوردي مديرکل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان گفت: کانون علاوه براجراي 400 برنامه روزانه و کتاب‌خانه‌اي، 100 عنوان برنامه محوري نيزدر طول ايام دهه فجر در سطح مراکز فرهنگي‌هنري خود برگزار مي‌کند.

وي به کانوني بودن برنامه و ايجاد شور و نشاط در بچه‌ها اشاره کرد و گفت: علاوه بر برپايي 20 نمايشگاه دهه فجر در سطح کليه مراکز شاهد 20 ويژه برنامه جشن انقلاب نيز در ايام خواهيم بود.

شاهوردي با اشاره به اهميت بيان خاطرات دوران انقلاب براي اعضا و دانش‌آموزان نسل جديد گفت: جهت نيل به اين هدف کانون جشنواره قصه‌گويي انقلاب را در 14 بهمن و در مرکز فرهنگي هنري فرخشهر با حضور مربيان کانون برگزار مي‌کند.

مدير کل کانون استان از برگزاري جشنواره سرودهاي انقلابي در 16 و 17 بهمن خبر داد و گفت: اين جشنواره در تاريخ‌هاي ياد شده با حضور 20 گروه سرود از کليه مراکز فرهنگي‌هنري استان در شهرکرد برگزار و پس از داوري 3 گروه به عنوان برگزيده اعلام خواهند شد.

شاهوردي افزود: ساخت عروسک‌هاي کاريکاتوري دشمنان انقلاب به صورت جمعي و گروهي در بروجن برگزار مي‌شود.

وي به غبار روبي گلزار مطهر شهدا توسط اعضا در يک گروه منسجم در شهرکرد اشاره کرد و افزود: در روز راهپيمايي يوم ا.. 22 بهمن ايستگاه‌هاي نقاشي و اتوبوس کتاب توسط کانون برپا مي‌شود.مدير کل کانون پرورش فکري کودکان ونوجوانان استان به برگزاري کارگاه‌ها و نشست‌هاي ادبي با موضوع انقلاب در اين ايام اشاره کرد و افزود: کانون در اين ايام بچه‌هاي روستا را نيز فراموش نکرده است و جشن‌هاي ويژه اي براي اين عزيزان برگزار خواهد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون