جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2966- تاریخ : 1392/10/19 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 پايان نگارش متن «کيميا» تا آخر امسال  

 
نويسنده سريال در حال توليد «کيميا» اعلام کرد: نگارش متن اين مجموعه که اکنون در جنوب کشور در حال تصويربرداري است، تا آخر امسال به پايان مي‌رسد.مسعود بهبهاني‌نيا در گفت‌وگو با (ايسنا)، گفت:بازنويسي فصل اول و دوم از سريال «کيميا» به کارگرداني جواد افشار به تازگي به پايان رسيده است، در حال حاضر هم مشغول نگارش فصل سوم اين مجموعه‌ي 100 قسمتي هستيم؛ ضمن اينکه حدود يک ماه است از تصويربرداري «کيميا» گذشته است و کار تصويربرداري همچنان در خرمشهر و آبادان ادامه دارد.

اين نويسنده در پايان اظهار کرد: متن کلي سريال «کيميا» تا پايان سال 92 به پايان مي‌رسد و پيش‌بيني مي‌شود که کار تصويربرداري در جنوب کشور هم تا پايان امسال تمام شده و گروه براي ادامه تصويربرداري به تهران بازگردند.

به گزارش ايسنا، سريال «کيميا» به تهيه‌کنندگي محمدرضا شفيعي و کارگرداني جواد افشار براي شبکه دو سيما در 100 قسمت ساخته خواهد شد. اين مجموعه اکنون در جنوب کشور در حال تصويربرداري است.

مهراوه شريفي‌نيا‌، حسن پورشيرازي‌، آزيتا حاجيان‌، پوريا پورسرخ‌، آرش مجيدي‌، سيدمهرداد ضيايي‌، رضا توکلي‌، کاظم هژيرآزاد،‌ شهين تسليمي‌، آشا محرابي‌، سودابه بيضايي و ... از جمله بازيگران اين سريال هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون