جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2965- تاریخ : 1392/10/18 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 ايستگاه 

خنده به ليگ برتر

عبدالکريم گشايش

توني و مجيد!

زيني‌زاده: براي جلالي آرزوي موفقيت داريم و اوليويرا تنها گزينه ما در حال حاضر است.بعد از اينکه زيني زاده مدير تراکتور سازي اين جمله بالا را گفت برخي افراد از جمله ما بايد بگوييم شما که آرزوي موفقيت براي مجيد جلالي را داريد چرا براي او در تيم تان که بود چنين آرزويي را نکرديد!؟اين را گفتيم که نگوييد کسي حرفي نزد و ما در سکوت هر کاري خواستيم کرديم و جلالي را برداشتيم و گذاشتيم بيرون!ضمنا يک چيز ديگري را هم به شما بگويم و آن اين است که اگر اين اوليويرا مي توانست براي تيم شما کاري بکند حتما فصل قبل انجام مي داد ضمنا اين آقاي مجيد کامپيوتر خودمان تيم شما را جزو شش تيم بالاي جدول نگه داشت! اين را گفتيم که نگوييد کسي اطلاع نداشت ما چه کار کرديم!

سکوت

واکنش جلالي به قطع همکاري‌اش با تراکتورسازي؛ جوابشان را نمي‌دهم.سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي که پيش از ديدار با فجرسپاسي اعلام کرده بود استعفايش را به هيات مديره ارائه کرده و بعد از اين بازي از جمع سرخپوشان تبريزي جدا خواهد شد، بدون اينکه در نشست هيات مديره اين باشگاه شرکت کند خبر موافقت با جدايي‌اش را از طريق خبرگزاري‌ها متوجه شد اما نمي‌خواهد فعلا به صحبت‌هاي مديرعامل تراکتورسازي پاسخي بدهد. بايد به مجيد آقا بگوييم که حرکت اقايان هيات مديره جوابي ندارد که شما بخواهيد جواب بدهيد. البته از حق هم نگذريم و شايستگي هاي شما را هم ناديده نگيريم بايد بگوييم که شما از وقتي به اين تيم آمديد اين تيم نتايجي ناپلئوني مي گيرد. و اين براي تيمي که در سه فصل گذشته هميشه در کورس قهرماني بود و نه در ميانه هاي جدول هيچ خوب نيست. اين را گفتيم که نگوييد ما جوابي نمي دهيم و کسي هم نيست پيگيري کند. بايد بگوييم که شما به عنوان مربي بايد پاسخگو باشيد نه اينکه سکوت کنيد!

**

تمام حواشي استقلال

مديرعامل باشگاه استقلال در تازه‌ترين صحبت‌هايش به تمام مسائل و حواشي پيرامون اين باشگاه؛ از حرکت آرش برهاني تا کمبود بازيکن و انتقال پژمان منتظري به قطر پرداخت. فتح الله زاده همچنين از افرادي در داخل باشگاه ياد کرد که به خاطر دعواهاي شخصي قصد به هم ريختن تيم را دارند.اين حاجي فتح ا...زاده يکي از هنرهايي که دارد اين است که در کوتاه ترين زمان ممکن همه چيز را مطرح مي کند به طوري که هيچ چيز از قلم نمي افتد و در پايان هم نيش و کنايه اي به رويانيان مدير رقيبش مي زند!اما اي کاش حاجي که چنين هنري دارد مي توانست به همين سرعت براي باشگاهي با اين همه بدهي پول فراهم کند که اين آقاي قلعه نوعي هي به رخ هواداران تيم نکشد که از دوستانش پول قرض کرده و اين پول را هنوز برنگردانده!


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون