جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2945- تاریخ : 1392/09/20 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 پورکاشيان قهرمان شطرنج بانوان ايران شد 

 
مسابقات شطرنج قهرماني کشور در بخش بانوان ايران با قهرماني آتوسا پورکاشيان به پايان رسيد. اين شطرنجباز با کسب 9 امتياز به عنوان قهرماني دست يافت.

به گزارش مهر و به نقل از سايت فدراسيون شطرنج، مسابقات فينال شطرنج قهرماني کشور در بخش بانوان از هشت آذر ماه با حضور 24 شطرنج‌باز از 10 استان کشور به ميزباني گيلان در شهر رشت آغاز شد.اين مسابقات که در يازده دور و به روش سوئيسي به سر داوري شهره بيات داور بين‌المللي برگزار شد، ژبا تعيين نفرات برتر به پايان رسيد.بر اين اساس در پايان دور يازدهم مسابقات شطرنج بانوان قهرماني کشور استاد بزرگ بانوان، آتوسا پورکاشيان توانست جايگاه خود را حفظ کرده و به عنوان قهرماني اين رقابت‌ها دست يابد.

در دور يازدهم و آخر اين مسابقات استاد بزرگ بانوان آتوسا پورکاشيان با 9 امتياز مقام نخست اين رقابت‌ها را کسب کرد و استاد بين‌المللي بانوان ميترا حجازي با 8.5 امتياز به عنوان نايب قهرماني دست يافت.

همچنين، استاد بزگ بانوان سارا سادات خادم الشريعه با 8 امتياز، استاد فيده بانوان مينو عسگري زاده با 7.5 امتياز و استاد بين‌المللي بانوان غزل حکيمي‌فرد با 6.5 مقام‌هاي سوم تا پنج را از آن خود کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون