جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2938- تاریخ : 1392/09/12 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 دريچه هنر 

"طلوع"دوباره برنامه صبحگاهي شبكه 4

به گزارش شاپرك به نقل از روابط عمومي اين شبكه،سري جديد برنامه صبحگاهي «طلوع» بعد از چند ماه تعطيلي از 16 آذر ماه به روي آنتن شبكه چهار سيما مي رود.وقتي بناست برنامه‌اي از شبکه چهار با چهره اي علمي و فرهنگي روي آنتن برود مي بايد مخاطبان خود را راضي نگه دارد. برنامه صبحگاهي «طلوع»چند سالي است که تلاش کرده از پس اين مهم برآيد. اگرچه طلوع تهيه ‌کننده‌هاو مجريان مختلفي را به خود ديده‌ اما همواره به تنوع و جذابيت وفادار بوده است و تلاش داشته،برنامه اي گفت‌وگو محور با موضوعات مختلف پزشکي، روان‌شناسي، ، تازه‌هاي علم و فناوري را در بسته اي صبحگاهي تقديم بينندگان کند.

سيد مهدي حسيني كه تهيه كنندگي سري جديد برنامه «طلوع» را بر عهده دارد در اين باره به روابط عمومي شبكه چهار سيما
مي گويد: سري جديد اين برنامه صبحگاهي با هدف خودباوري، غرور ملي، اميد بخشي ، نشاط و آگاهي بخشي به مردم در حوزه هاي مختلف تهيه و توليد مي شود.به گفته او، بخش هاي IT، هوانوردي، پزشكي و سلانت، معماري، محيط زيست، سينما و هنر، مشاغل فراموش شده و گردشگري از آيتم‌هاي جديد برنامه «طلوع» خواهد بود.برنامه «طلوع»در گروه دانش شبكه چهار تهيه و از 16 آذر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 7:30 تا 9:30 از شبكه چهار سيما پخش ميشود.

اجراي نمايش «حسني و ديو سياه» در فرهنگ سراي فردوس

نمايش شاد و موزيکال «حسني و ديو سياه» در سالن آمفي تئاتر فرهنگ سراي فردوس براي کودکان و نوجوانان برگزار مي شود.به گزارش شاپرك به نقل از روابط عمومي فرهنگ سراي فردوس، اين نمايش به کارگرداني «مجيد علم بيگي» که سابقه 20 سال اجراي نمايش کودک را در کارنامه خود دارد از 27 آبان در اين مرکز آغاز و تا هفدهم آذر ماه ادامه دارد.اين گروه هنري همه روزه (به جزء ايام تعطيل) صبح ها اجراي مخصوص مدارس و بعد از ظهرها ساعت 17 پذيراي کودکان به همراه خانواده هايشان هستند.حسني و ديو سياه بر گرفته از داستان حسن کچل است که مادرش براي بيرون کردن او از خانه و آشنايي با زندگي واقعي مجبور است تدابير خاص بينديشد...بنا بر اين گزارش، در اين نمايش شاد و موزيکال علي حسين زاده، محمد رخشنده پي، مينا محترمي، ندا مراديان و رويا يعقوبي نقش آفريني مي کنند.علاقه مندان براي تهيه و رزرو بليت و شرکت در اين برنامه مي توانند به فرهنگسراي فردوس واقع در فلکه دوم صادقيه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه مخابرات مراجعه کرده نمايند.

"بچه هاي نسبتا بد "به ارسباران مي آيند

دردومين نشست نقدو بررسي سريال هاي پرمخاطب تلويزيوني"بچه هاي نسبتا بد" به کارگرداني سيروس مقدم امروز سه شنبه 12 آذر ساعت 17با حضور عوامل نقد و بررسي مي شود.

به گزارش شاپرك به نقل از روابط عمومي فرهنگ سراي ارسباران ، مجموعه 26 قسمتي" بچه ها ي نسبتا بد " داستان چهار جوان خلافکاراست که اتومبيل حامل گاوصندوقي با 2000 هزارسکه ي بهارآزادي را به سرقت مي برند . اين صندوق به همت يک موسسه ي خيريه براي اهدا به زوج هاي نيازمند درمراسم ازدواج گروهي درجشن عيدفطر فراهم شده بود که با اين دزدي موسسه خيريه دچار بحران شديدي مي شود.

اين نشست با حضور سيروس مقديم ( کارگردان ) ، کمال طباطبايي ( تهيه کننده ) و حميد گودرزي ، اشکان خطيبي ميلاد کي مرام ، سمانه پاکدل ،رضا فياضي ، محمد مطيع ، شهرزاد کمال زاده وعلي طباطبايي (بازيگران ) و منتقد در دومين جلسه نشست نقد سريال هاي تلويزيوني برگزارمي شود .

علاقه‌ مندان جهت حضور در اين برنامه مي‌توانند به نشاني :خيابان سيدخندان خيابان جلفا ، فرهنگ سراي ارسباران مراجعه نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون