جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2842- تاریخ : 1392/05/13 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(يكشنبه)

 مديرکل کانون ايلام:
 در اردوها برنامه‌ريزي براي آينده‌ي بچه‌ها دنبال مي‌شود 

مدير کل کانون استان ايلام در گفت‌وگو با تعدادي از خبرنگاران درباره‌ي ميزباني اردوهاي همگروه در ايلام تاکيد کرد که اردو، فضايي است که مجموعه‌اي از کودکان و نوجوانان با مربيان در کنار هم گرد آمده و نتايج مثبتي در راستاي هم‌فکري، هم‌انديشي و موضوعات آموزشي به دست مي‌آورند.به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان ايلام، علي اشرف صندوق‌آبادي با اشاره به اين‌که برپايي اردو در راستاي غني‌سازي اوقات فراغت يکي از برنامه‌هاي اين دستگاه فرهنگي است، گفت: ما در اين برنامه‌هايي به اجرا مي‌گذاريم ضمن ايجاد نشاط و شادماني برنامه‌ريزي زندگي آينده به آن‌ها اموزش داده مي‌شود. به عبارتي در اردوها برنامه‌ريزي براي آينده‌ي بچه‌ها دنبال مي‌شود.
مدير کل کانون ايلام افزود: انتقال مفاهيم تربيتي و فرهنگي در اردوها بسيار ممکن و ساده است که در دستور کار مسوولان کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان ايلام قرار گرفته است.
وي ادامه داد: در کنار اين اردوي منطقه‌اي در مراکز هم اردوهاي درون استاني برگزار مي‌شود به شکلي که در هر مرکز يک اردو براي کودک پسر، يک اردو براي کودک دختر و يک اردو براي نوجوان پسر و يک اردو براي نوجوان دختر برپا مي‌‌شود.
بر اين اساس در مجموع 88 اردو در استان ايلام توسط کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان ايلام تا پايان سال برگزار مي‌شود.
مدير کل کانون در توضيح بهتر براي معرفي اردوه‌هاي هم‌گروه گفت: در اين اردوهاي 12تايي استان‌‌هايي که از نظر جغرافيايي به هم نزديک هستند در قالب 12 گروه ساماندهي مي‌شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون