جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2704- تاریخ : 1391/11/09 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(دوشنبه)

 گودرزي در گفتگو با مهر:
 لر هستم و به لر بودنم افتخار مي‌کنم 

 
بازيگر سينما و تلويزيون با اشاره به حواشي که پس از برنامه سينما گلخانه براي اين بازيگر بوجود آمد،گفت: من لر هستم و به لر بودنم افتخار مي‌کنم و اگر سوءتعبيري از حرف‌هايم ايجاد شده عذرخواهي مي‌کنم.

حميد گودرزي، بازيگر تلويزيون و سينما در گفتگو با مهر درباره حواشي که پس از اظهارنظري که در مورد اصليت‌اش در برنامه تلويزيوني سينما گلخانه بوجود آمده است، گفت:من لر هستم و به لر بودنم هم افتخار مي‌کنم و اگر سوء تعبيري و سوء برداشتي از حرف‌هاي من شده است، عذرخواهي مي‌کنم.وي درباره اتفاقاتي که در برنامه گلخانه افتاد، توضيح داد: مجري برنامه از من پرسيد که اصلالتا کجايي هستي و من هم به حالت شوخي گفتم اگر بگويم نمي‌خندي. حالا اين گويا اين گفته من به برخي از دوستان برخورده و سوءتفاهمي ايجاد شده است و من در اينجا مي‌خواهم رفع سوءتفاهم کنم و بگويم که لر هستم و به لر بودنم هم افتخار مي کنم و از فاميلي بنده هم مشخص است که لر هستم و واقعا هم افتخار مي‌کنم و بنابراين جاي دلخوري در اين زمينه ندارد و جنبه شوخي دارد و باز هم مي‌گويم بابت اين شوخي هم عذرخواهي مي‌کنم.

گودرزي همچنين در ارتباط با سريال زمانه و همکاري با حسن فتحي در اين سريال بيان کرد: کار با آقاي فتحي بسيار عالي بود و ايشان يکي از کارگردانان خوبي هستند که من تا به امروز ديده‌ام.

وي درباره کمرنگ شدن حضورش در سينما و تلويزيون گفت: من به دنبال کارهاي خوب هستم و مي‌خواهم وضعيت کاري خود را مقداري تغيير بدهم و اين بود که دو سالي کار نکردم تا اينکه خدا آقاي فتحي را برايم رساند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
فرهنگ و هنر
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون