جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2648- تاریخ : 1391/08/25 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(پنجشنبه)

 از گوشه و كنار 

از سوي معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري؛

وزارت آموزش و پرورش دستگاه برگزيده اجرايي كشور شد

معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي رييس جمهور با صدور تقديرنامه اي، وزارت آموزش‌وپرورش را به عنوان دستگاه برگزيده اجرايي كشور معرفي‌كرد.

به گزارش خبرگزاري پانا، در اين تقديرنامه که توسط معاون برنامه ريزي ونظارت راهبردي رئيس جمهور صدر شده خطاب به وزير آموزش و پرورش آمده است:

جناب آقاي دكتر حاجي بابايي

وزيرمحترم آموزش وپرورش

برنامه ريزي وآمار زيربناي پيشرفت توام با عدالت است. تلاش وتكاپو دراين راستا گام‌زدن به سمت افق‌هاي پيشرفت عادلانه است وبالطبع شايسته تقدير وتحسين مي باشد.

براساس ارزيابي‌هاي به عمل‌آمده توسط معاونت برنامه‌ريزي ونظارت راهبردي ومركزآمارايران، وزارت آموزش وپرورش با توجه به سازماندهي مناسب واقدامات قابل توجه در دوحوزه مذكور طي سال‌هاي1389 و1390 به عنوان دستگاه اجرايي برگزيده شناخته شده است.بدينوسيله از جنابعالي ومجموعه همكاران آن وزارتخانه به ويژه همكاران حوزه‌برنامه‌ريزي‌وآمار تقدير وتشكرمي‌نمايم.

اميداست درسايه الطاف الهي وتلاش وهمت بيش‌ازپيش، فرصت‌هاي امروز سرمايه‌هاي زاينده فرداي ايران اسلامي باشد.

بهروز مرادي

معاون برنامه ريزي ونظارت راهبردي رئيس جمهور


مديرکل آموزش و پرورش استان اردبيل:

فرهنگ‌ياران پليس در کاروان‌هاي راهيان نور حضور مي‌يابند

مديرکل آموزش و پرورش استان اردبيل گفت: براي ارتقاي سلامتي دانش‌آموزان در سفرهاي راهيان نور از ظرفيت فرهنگ‌ياران پليس و همچنين همياران پليس دانش‌آموزي استفاده مي‌کنيم تا مشکلي در اين زمينه وجود نداشته باشد. به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، احمد محمودزاده در گردهمايي معاونان و رؤساي نواحي آموزش‌وپرورش استان‌اردبيل اظهارداشت: ما در کنار مربيان و معلمان از راويان و روحانيان مستقر در کاروان‌هاي راهيان نور استفاده‌مي‌کنيم تا دانش‌آموزان با محتواي غني و کمترين آسيب سفر خود را به مناطق عملياتي جنوب انجام دهند. وي در ادامه سخنان خود تصريح‌کرد: البته در اين زمينه به ابراز رضايت 85 تا 90درصدي والدين دانش‌آموزان بسيار اميدوار و خوش‌‌بين‌هستيم که انتظار‌داريم در سفر دانش‌آموزان‌پسر به مناطق‌عملياتي جنوب نيز سفرها در اين استان با کمترين آسيب و خطرات و با بيشترين غناي محتوايي همراه باشد.محمودزاده به بهره‌گيري از ظرفيت همراهان‌پليس در قالب دانش‌آموزان و فرهنگيان اشاره‌کرد و افزود: اين معلمان و دانش‌آموزان در قالب پليس نامحسوس برخي آسيب‌ها و تهديدهاي احتمالي را در سفر کاروان راهيان نور مدنظر قرارمي‌دهند تا حوادث احتمالي به حداقل برسد و فرهنگ‌سازي به شکل مطلوب اتفاق بيفتد. اين مسئول خاطرنشان‌کرد: سفردانش‌آموزان پسر به مناطق عملياتي جنوب در گروه پسران بعد از امتحانات نوبت اول انجام‌مي‌شود که اميدواريم با آسيب‌شناسي نقاط ضعف و گله‌گذاري‌هاي احتمالي در دور دوم سفرها شاهد ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گلبرگ
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون