جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2545- تاریخ : 1391/04/21 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(چهارشنبه)

 ادامه فيلمبرداري «نيکان و بچه غول» در دشت شقايق
 فيلم به جشنواره کودک نمي‌رسد 

 
25 در صد از فيلمبرداري بخش رئال فيلم سينمايي «نيکان و بچه غول» به کارگرداني رحمان رضايي در لوکيشن دشت شقايق البرز گذشت. «حبيب‌ا... الهياري» مجري طرح و يکي از تهيه‌کنندگان فيلم سينمايي «نيکان و بچه غول» در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس، در مورد آخرين اخبار از فيلم، اظهار داشت: اين فيلم در مرحله فيلمبرداري است و تا‌کنون 25 درصد از بخش رئال اين کار فيلمبرداري شده است.

وي در ادامه در مورد لوکيشن‌هاي اين فيلم به فارس، گفت: لوکيشن اول ما خيابان رسالت و فرهنگسراي رازي بود و هم‌اکنون گروه در لوکيشن دشت شقايق دامنه‌هاي البرز هستند، سپس به لوکيشن دماوند خواهيم رفت و در ادامه هم به لوکيشن مترو مي‌رويم.

الهياري ادامه داد: 100 جلسه فيلمبرداري براي اين کار پيش‌بيني شده است و فيلم به جشنواره فيلم کودک نمي‌رسد.

بنابراين گزارش، اين فيلم داستان پسربچه‌اي به نام «نيکان» را روايت مي‌کند که در باغچه حياط خانه دايناسوري را مي‌بيند و به آشپزخانه مي‌رود در اين جا تماشاچي متوجه مي‌شود بچه به دنبال مارمولکي است در ادامه فيلم پدر و مادر نيکان که نقش‌هاي آنان را «عليرضا خمسه» و «شقايق فراهاني» بازي مي‌کنند فرزند خود را به مسافرتي کوتاه در دماوند مي‌برند که در آن جا جمعي که نقش‌هاي آن‌ها را «رامبد جوان»، «انوشيروان ارجمند» و «ويشکا آسايش» بازي مي‌کنند، به دنبال يافتن گنج هستند.

ساير عواملي که تاکنون حضور آن‌ها قطعي شده است عبارتند از: مجري طرح: حبيب‌الله الهياري، مدير فيلمبرداري: کاميار فاروقي، صدابردار: اسحاق خانزادي و مدير برنامه‌ريزي: مجيد کرباسيان.

«حبيب ا... الهياري» در پايان اين گفت‌وگو خاطرنشان کرد: به جاي «آرشام طالبي»، «علي خلج» به گروه بازيگران اين فيلم اضافه شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گلبرگ
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون