جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2538- تاریخ : 1391/04/12 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 معرفي 50 برگزيده جشنواره حضرت علي اكبر  

 پنجاه جوان برگزيده كشوري در جشنواره حضرت علي اكبر (ع) امروز با حضور رحيمي معاون اول رييس جمهور، عباسي وزير ورزش و جوانان و حسيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و جمعي از مقامات لشگري و كشوري معرفي و تجليل شدند.

به گزارش ايسنا 50 جوان برتر كشوري كه امروز با حضور مقامات كشوري و لشگري معرفي و تجليل شدند، در چهارده بخش جوان و كارافريني، جوان ايراني خارج از كشور، جوان و رسانه، مخترع و مبتكر جوان، فيلم و جوان، قرآن جوان، جوان و ادبيات، جوان و موسيقي، جوان با توانايي‌هاي خاص، سرباز جوان، جوان و هنرهاي نمايشي، جوان و هنرهاي تجسمي، كشاورز روستايي جوان و جوان و فعاليت‌هاي اجتماعي بودند.

بنابر اين گزارش نفرات برتر در بخش جوان و كارآفريني علي فروزان، رضا كاظمي و محمد رستمي معرفي شدند.همچنين در بخش جوان ايراني خارج از كشور مجيد تابش، سعيد صدرعاملي، سيدمجتبي گلزان به عنوان جوانان برتر در اين بخش انتخاب و معرفي شدند.

در بخش جوان و رسانه نيز سجاد اميرزادگان، حمزه عباسي و فاطمه كريمي حائز رتبه شده و از آنان تجليل شد. همچنين در بخش مخترع و مبتكر جوان در اين جشنواره نيز حامد نيرومند، حميد مطهري و ياور احمدي به عنوان جوانان برتر در اين حوزه معرفي و تجليل شدند.

بنابراين گزارش جوانان برتر بخش فيلم و جوان جشنواره حضرت علي اكبر (ع) نيز حامد كلجه‌اي، فاطمه دستمرد و حامد كاتبي بودند. در بخش قرآن و جوان نيز علي رضازاده جويباري، حامد شاكرنژاد و حسن محمدي به عنوان سه برگزيده در اين بخش معرفي شدند. در بخش جوان و ادبيات نيز سيدحميدرضا برقعي، سلمان نظافت يزدي و عليرضا بديع به عنوان سه جوان برتر در اين حوزه معرفي شدند. همچنين در بخش جوان و موسيقي نيز فرشاد شيخي، سينا علم و آرش گوران برگزيدگان اين بخش بودند.

به گزارش ايسنا، شاهين زوارغي ملكي، سجاد فلسفي زاده و شاهين ايزديار سه جوان برتر در بخش جوان با توانايي‌هاي خاص جشنواره حضرت علي اكبر (ع) است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گلبرگ
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون