جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2488- تاریخ : 1391/02/11 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

  رقابتهاي بين المللي جام سامورگاچف؛
 فرنگي كاران نوجوان با 6 مدال رنگارنگ به كار خود خاتمه دادند 

 رقابت‌هاي بين‌المللي كشتي فرنگي جام سامورگاچف روسيه با كسب 2 مدال نقره و 4 مدال برنز براي فرنگي‌كاران نوجوان كشورمان به پايان رسيد.به گزارش ايرنا ، رقابت‌هاي بين‌المللي كشتي جام سامورگاچف روسيه طي روزهاي جمعه و شنبه 8 و 9 ارديبهشت ماه در شهر روستاواندان با شركت تيم‌هايي از كشورهاي روسيه، ايران، اوكراين، ارمنستان، قزاقستان، مجارستان، ليتواني، مولداوي و بلاروس برگزار شد كه فرنگي كاران نوجوان كشورمان موفق به كسب 2 مدال نقره و 4 مدال برنز شدند.

بر اين اساس نتايج كشتي‌گيران كشورمان در اين رقابت‌ها به شرح زير است:

در وزن 42 كيلوگرم عبدالحسين جهانبخشي با شكست حريفاني از كشورهاي روسيه و قزاقستان ر ديدار فينال مغلوب كشتي‌گير ليتواني شد و به مدال نقره دست يافت.

در وزن 76 كيلوگرم علي محمود پس از سه پيروزي مقابل كشتي گيران اوكرايني در ديدار فينال مقابل كشتي‌گير روس شكست خورد و به مدال نقره رسيد.در وزن 50 كيلوگرم رضا خدري پس از شكست مقابل كشتي‌گير روس در جدول رده‌بندي با شكست كشتي‌گيراني از ارمنستان، اوكراين و روسيه به مدال برنز دست يافت. در همين وزن نبي‌اله كريمي پس از پيروزي بر كشتي‌گيري از بلاروس مقابل كشتي‌گير ارمنستاني شكست خورد و به گروه بازنده‌ها رفت. كريمي در اين گروه با پيروزي مقابل كشتي گير اوكراين و شكست مقابل كشتي‌گير روس به مقام پنجم دست يافت.

در وزن 63 كيلوگرم پرهام قنبري پس از شكست مقابل كشتي گير روس، كشتي‌گيراني از كشورها روسيه، مولداوي و روسيه را شكست داد و به مدال برنز دست يافت.در وزن 69 كيلوگرم مهدي فلاح پس از شكست مقابل كشتي‌گيران روس به گروه بازنده‌ها رفت و با شكست حريفاني از مولداوي و اكراين به مدال برنز دست يافت.در وزن 100 كيلوگرم پوريا عباسي پس از شكست مقابل كشتي‌گيري از روسيه، كشتي‌گيراني از روسيه و ارمنستان را شكست داد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 46 كيلوگرم محمد مراد الياسي پس از پيروزي مقابل كشتي‌گيران روسيه و مولداوي مقابل كشتي‌گير ارمنستاني شكست خورد و به ديدار رده‌بندي راه يافت كه در اين مبارزه نيز مقابل حريف روس شكست خورد و به مقام پنجم دست يافت.در وزن 58 كيلوگرم نيز مهدي نوروزي در مسابقه نخست كشتي‌گيري از مولداوي را شكست داد، اما در دور بعد با قبول شكست مقابل حريفي از روسيه از دور رقابت‌ها كنار رفت. در همين وزن ميثم رمضاني با شكست از حريف مجارستاني حذف شد.در وزن 54 كيلوگرم علي ارسلان پس از پيروزي مقابل كشتي‌گير ازبكستاني مقابل حريف روس شكست خورد و از دور رقابت‌ها كنار رفت.در وزن 85 كيلوگرم مهدي ابراهيم زاده با شكست مقابل كشتي‌گير روس از دور رقابت‌ها كنار رفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گلبرگ
كارتونيست
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون