جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2472- تاریخ : 1391/01/21 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 در ژانر کودک؛
 فرزاد موتمن پيش توليد "ماني و دلاور" را آغاز مي‌کند 

 پيش توليد فيلم سينمايي "ماني و دلاور" به کارگرداني فرزاد موتمن پس از بازنويسي نهايي فيلمنامه تا 10 روز ديگر در تهران آغاز مي‌شود.ولي‌الله مدني تهيه‌کننده اين فيلم سينمايي در اين باره به خبرنگار مهر گفت: بازنويسي نهايي فيلمنامه تا 10 روز ديگر توسط سيد حسن مهدوي‌فر به پايان مي‌رسد. پس از آن پيش توليد نهايي فيلم آغاز مي‌شود. هنوز درباره انتخاب بازيگران به قطعيت نرسيده‌ايم چون با بازنويسي فيلمنامه يکي از شخصيت‌ها حذف و به نقش تعدادي نيز افزوده شده‌است.

وي ادامه داد: خوشبختانه وزارت ارشاد و فارابي نظرات مثبتي درباره فيلمنامه داشتند که بسيار مؤثر بود. اين فيلم از پروداکشن سنگيني برخوردار است و نياز به ساخت دکورهاي زيادي دارد. فيلمبرداري اين فيلم سينمايي در شهرهاي مختلفي از جمله شيراز، پاسارگاد، اصفهان، خراسان و آذربايجان انجام مي‌شود.

مدني عنوان کرد: اين فيلم با نگاهي ملي به تاريخ ايران و با موضوع کودک و نوجوان ساخته مي‌شود. احتمالا اواسط خرداد ماه فيلمبرداري فيلم را آغاز مي‌کنيم. همچنين در حال مطالعه و بررسي براي ساخت سه بعدي و تروکاژهاي مختلف فيلم نيز هستيم.

داستان "ماني و دلاور" درباره پسر بچه‌اي 11 ساله است که به تخيلات و داستان‌هاي دايي‌اش که نويسنده ناموفقي است عينيت مي‌بخشد.موتمن فيلم‌هاي سينمايي"باج خور"، "شب‌هاي روشن"، "بيداري"، " جعبه موسيقي"، "صداها" و... را در کارنامه دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گلبرگ
كارتونيست
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون