جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2466- تاریخ : 1391/01/14 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 نفرزاده، سرمربي جديد تيم واليبال جوانان شد 

 
رييس فدراسيون واليبال طي حکمي فرهاد نفرزاده را به عنوان سرمربي تيم جوانان معرفي كرد. به گزارش برنا، پس از جلسه محمدرضا داورزني با فرهاد نفرزاده، رييس فدراسيون واليبال نفرزاده را به عنوان سرمربي تيم جوانان معرفي كرد. نفرزاده از سوي محمدرضا داورزني ماموريت پيدا كرد، پس از بررسي هاي لازم ظرف 10 روز آينده برنامه ها و اسامي كادر فني تيم ملي جوانان را ارايه كند.

لازم به ذكر است در پايان جلسه، داورزني، نفرزاده و ولاسكو نشستي سه جانبه با هم داشتند كه به تشريح برنامه هاي آينده و انجام هماهنگي هاي لازم پرداختند. فرهاد نفرزاده كه داراي مدرك مربيگري سطح سه بين المللي از برزيل است و تجربه حضور در ميادين جهاني و آسيايي مختلفي را به عنوان سرپرست، مربي و پزشك در تيم هاي ملي جوانان و نوجوانان را داشته با اين تيم ها افتخاراتي چون قهرماني نوجوانان جهان در مكزيك و چندين قهرماني و نايب قهرماني نوجوانان و جوانان آسيا را كسب كرده است، با تيم منتخب نيروهاي مسلح نيز در المپيك سيزم در سال 1389 به عنوان سرمربي به مقام چهارم رسيد.

وي از سال 1379 تا 1391 در ليگ برتر واليبال ايران حضور مستمر داشته كه در ليگ 89 و 90 به عنوان سرمربي با تيم واليبال سايپا البرز به مقام نايب قهرماني دست يافت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گلبرگ
كارتونيست
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون