جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2453- تاریخ : 1390/12/11 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 کتاب چهارمين دوسالانه آثار تجسمي مربيان کانون
 «نقش بندان خيال» منتشر شد 

هم‌زمان با برگزاري نمايشگاه چهارمين دو سالانه نقش‌بندان خيال مجموعه کتاب 'نقش‌بندان خيال' منتشر شد. در اين کتاب، آثار چهارمين دوسالانه هنرهاي تجسمي مربيان هنري کانون سراسر کشور با عنوان "نقش‌بندان خيال" جمع‌آوري شده است. حسين موذن، مدير آفرينش‌هاي هنري و تئاتر کانون نيز با نگارش يادداشتي در صفحه نخست اين کتاب، خلاقيت‌هاي هنري مربيان کانون را شايسته تقدير دانسته است.اين کتاب در بخش‌هاي مختلفي از آثار هنري مربيان کانون را شامل نقاشي، خوش‌نويسي، عکاسي، تصويرگري، سفال‌گري در معرض ديد علاقه‌مندان قرار داده است.

هم‌چنين در اين مجموعه به آمار شرکت‌کنندگان در بخش‌هاي مختلف به همراه اسامي هيئت داوران، رتبه‌هاي برتر، تقديري و آثار راه‌يافته به نمايشگاه اشاره شده است.چهارمين دوسالانه آثار مربيان هنري کانون در قالب مسابقه و با عنوان "آفرينش" در پاييز سال 1390 با مجموع 540 اثر رسيده در رشته‌هاي نقاشي، خوش‌نويسي، تصويرگري، سفال‌گري و عکاسي آغاز به کار کرد که از اين مجموع، 150 اثر به بخش نقاشي، 150 اثر به بخش عکاسي، 100 اثر به بخش خوش‌نويسي، 80 اثر به بخش تصويرگري و 60 اثر به بخش سفال‌گري اختصاص داده شد.

اين کتاب با همکاري پروانه انصار در بخش امور اجرايي و معصومه فاضلي مقدس، آذر مشهدي و بهنام زُهري ساميان عکاس و طراح گرافيک تهيه و منتشر شده است.نمايشگاه چهارمين دوسالانه هنرهاي تجسمي مربيان هنري کانون در نگارخانه مرکز آفرينش‌هاي فرهنگي‌هنري کانون واقع در خيابان حجاب تهران تا روز 14 اسفند پذيراي علاقه‌مندان به هنرهاي تجسمي است.گفتني است چهارمين دوسالانه هنرهاي تجسمي مربيان هنري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان سراسر کشور در حالي در تهران آغاز به کار کرد که مديرعامل کانون از سالانه شدن اين رويداد هنري خبر داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گلبرگ
کارتونيست
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
کانون