جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2343- تاریخ : 1390/07/20 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 خود آزاري 

قدرت


بشکنيد!

اگر امروز از خواب بلند شديد و متوجه شديد که از ان روزهايي است که دل تان مي خواهد بر خلاف روزهاي قبل با دوست هم خانه تان مهربان تر باشيد و به طور مثال بلند شده و برويد ظرف ها را بشوييد و يا اينکه به او يک مقدار پول بدهيد و يا اينکه به او يک مقدار بيشتر رسيدگي بکنيد به شما توصيه مي کنيم همين اول صبح که از خواب بلند مي شويد ظرف ها را از روي کابينت برداشته و کنار گوش او که تا نيمه ها شب درس مي خوانده و در همان حال خوابش برده بشکنيد!


بزنيد زمين!

اگر امروز که از خواب بلند شديد متوجه شديد که ميل بسيار زيادي داريد که از روي برنامه کامپيوتر تان پيش برويد و تا مي توانيد برنامه نويسي کنيد و مرور کنيد تا بلکه به عنوان نفر اول برنامه نويسي امسال در آزمون کنکورقبول بشويد به شما توصيه مي کنيم که هر جوري شده کامپيوترتان را بزنيد زمين و بشکنيد!


شيشه!

اگر امروز که از خواب بلند شديد متوجه اين شديد که امروز ميل بسيار زياد داريد که همين جور يک ريز بخوريد، بخوريد سنگ و تيشه و شيشه و اين جور چيزها را بخوريد تا ديگر شکم تان ميل به اين همه خوردن نداشته باشد!


دستگاه يارانه!

اگر امروز که از خواب بلند شديد متوجه شديد که از ان روزهايي است که دل تان مي خواهد برويد سر کار وخيلي کار بکنيد برويد منتهي از دم در ورودي هر کسي را که ملاحظه کرديد همين جور يک ريز او را بزنيد تا از کار اخراج تان کنند!


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
گلبرگ
كارتونيست
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون