جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2111- تاریخ : 1389/09/20 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران ( شنبه)

 حميد محمدي مدير بازرگاني در آستانه گردهمايي سراسري مسوولان فروش کانون خبر داد:
 سامانه خريد آنلاين محصولات فرهنگي کانون به زودي راه اندازي مي شود 

سامانه فروش آنلاين محصولات فرهنگي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان با هدف گسترش امکان دسترسي به تمامي توليدات در سراسر کشور در آينده نزديک راه اندازي مي شود.
به گزارش روابط عمومي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، حميد محمدي مدير بازرگاني کانون پرورش در آستانه برپايي گردهمايي سراسري مسئولان فروش کانون در استان هاي کشور با اعلام اين خبر گفت: در راستاي گسترش احترام به مخاطبان و ارج نهادن هر چه بيشتر به فرهنگ مشتري مداري و امکان دسترسي هر چه بهتر به توليدات و محصولات فرهنگي، مديريت بازرگاني کانون، مطالعه و طراحي سامانه فروش آنلاين را در دست بررسي دارد که به زودي اين طرح نهايي شده و ما اميدواريم همزمان با فرا رسيدن سال جديد بتوانيم به  کودکان و نوجوانان و خانواده هاي محترم در نقاط مختلف کشور اين امکان را بدهيم تا علاوه بر خريد توليدات از 90 فروشگاه کانون در سراسر ايران، از طريق اينترنت نيز بتوانند نسبت به تهيه محصولات ما اقدام کنند.
وي از مسوولان فروش کانون در سراسر کشور به عنوان يکي از بازوان اصلي حوزه توليد و بازرگاني ياد کرد و افزود: اين گردهمايي که در نوع خود براي نخستين بار برگزار مي شود در تلاش است تا ضمن ارتقا» شان و جايگاه فروش در حوزه توليد بر گسترش ارتباط ميان مسوولان فروش در استان هاي کشور تاکيد نمايد تا از اين رهگذر به تبادل تجربه با يکديگر بپردازند.
محمدي همچنين تاکيد کرد: اين نشست فرصت ارزنده اي است تا مديرعامل و معاونان کانون از نزديک در جريان نقطه نظرات مسوولان فروش سراسر کشور قرار بگيرند و آنان نيز از رهنمودها و ديدگاه هاي مديرعامل و ديگر مسوولان حوزه توليد کانون از نزديک آشنا شوند. همچنين قرار است در اين نشست که روز 20 آذر در مشهد برگزار مي شود يکي از اساتيد اقتصاد و بازرگاني دانشگاه، حاضران را با تازه ترين دستاوردهاي علمي حوزه فروش، بازرگاني و مشتري مداري آشنا سازد.
مدير بازرگاني کانون يادآور شد: ما اميدواريم نتيجه اين نشست منجر به گسترش فروش محصولات شده و امکان دسترسي خانواده ها و ديگر مخاطبان به توليدات بيش از پيش سهولت يافته و  کودکان و نوجوانان عزيز بتوانند به بهترين نحو از کتاب ها و سرگرمي هاي کانون بهره مند شوند.
محمدي در ارتباط با شيوه اشتراک کتاب هاي کانون و نقش آن در گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خواني گفت: کانون سال هاست تازه ترين توليدات و آثار خود را در قالب گروه هاي سني مختلف از طريق پست به خانه هاي مردم مي رساند و خانواده ها از اين طريق مي توانند هر ماه حداقل دو کتاب جديد را پيش روي فرزندان خود قرار دهند و بيش از پيش بر انس و الفت  کودکان و نوجوانان با مطالعه و فرهنگ آن بيافزايند.
ما امروز بيش از ده هزار مشترک در سراسر کشور داريم که علاوه بر خانواده ها، بسياري از سازمان ها، نهادها، ارگان ها و شرکت ها نيز از اين طريق، امکان دسترسي به کتاب براي فرزندان کارکنان خود را فراهم مي آورند.
وي از استان هاي تهران، خوزستان و کرمان به عنوان بيشترين متقاضيان تامين کتاب از طريق اشتراک محصولات ياد کرد و گفت: تمامي عزيزان و افراد علاقمند به تهيه و تامين کتاب به شيوه اشتراک سالانه مي توانند با مراکز فروش ما در سراسر کشور ارتباط برقرار کنند تا از اين طريق، کتاب هاي متناسب با گروه هاي سني فرزندان شان را در منزل تحويل بگيرند. همچنين تازه ترين محصولات کانون به صورت مستمر بر روي سايت توليد کانون ارايه مي شود تا افراد علاقه مند از اين طريق بتوانند با جديدترين محصولات آشنا شوند.
مدير بازرگاني کانون در بخش ديگري از گفت و گوي خود به اهميت و نقش نمايشگاه هاي کتاب اشاره کرد و گفت: سعي ما بر اين بوده تا هميشه در نمايشگاه هاي کتاب و توليدات فرهنگي حضور داشته باشيم و از اين رهگذر امکان دسترسي کودکان و نوجوانان و خانواده ها را به محصولات فرهنگي و کتاب هاي ارزنده فراهم آوريم. ما امسال در هفته کتاب طرح برپايي 700 نمايشگاه در 700 مرکز فرهنگي هنري کانون را اجرا کرديم که با استقبال بسيار خوب اعضا و مربيان روبرو شد. اميدواريم با تثبيت اين برنامه امکان تسهيل دسترسي به تهيه کتاب را براي تمامي  کودکان و نوجوانان عزيز در سراسر کشور فراهم آوريم.محمدي همچنين يادآور شد: در راستاي گسترش فرهنگ دسترسي به کتاب و محصولات، بنا داريم با هماهنگي مديران کانون در استان هاي مختلف، فروشگاه هايي را در نقاط مهم تجاري شهرها و بازارهاي کتاب ايجاد کنيم تا علاوه بر مراکز و فروشگاه هاي فعلي، خانواده ها بتوانند راحت تر به تهيه کتاب و ديگر توليدات فرهنگي و سرگرمي هاي سازنده براي فرزندان خود اقدام کنند.شايان توجه است که گردهمايي سراسري مسوولان فروش کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در استان هاي سراسر کشور روز 20 آذر ماه در مشهد برگزار مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
هنري
كارتونيست
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون