جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2111- تاریخ : 1389/09/20 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران ( شنبه)

 سومين جايزه ادبي داستان لوح برگزار مي شود
 فراخوان داستان هاي کوتاه کوتاه عاشورايي  

 در آستانه عاشواي حسيني، سومين جايزه ادبي داستان لوح با عنوان «داستان هاي کوتاه کوتاه عاشورايي» برگزار مي شود.به گزارش خبرگزاري فارس، دبيرخانه داستان هاي کوتاه کوتاه عاشورايي با اعلان فراخواني در پايگاه ادبي لوح (وابسته به حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي) از همه نويسندگان فارسي زبان دعوت کرده است تا با ارسال آثار خود در اين مسابقه فرهنگي شرکت کنند.
* شرايط و نحوه ارسال آثار:
- داستان ها بايد در قالب داستان کوتاه کوتاه نوشته شده و فرستاده شوند.
- تعداد کلمات انتخاب شده براي داستان ها، تا جايي که داستان ارسالي از نظر داوران، داستان کوتاه کوتاه محسوب شود و ويژگي هاي آن راداشته باشد محدوديتي ندارد. - عنوان در داستان کوتاه کوتاه يکي از عناصر اصلي داستاني محسوب مي شود و گاه نقش کليدي در داستان ايفا مي کند. لذا داستان هاي بدون عنوان پذيرفته نخواهند شد.
- هر نويسنده مي تواند حداکثر سه عنوان داستان کوتاه کوتاه خود را به دبيرخانه ارسال کند.
- موضوع داستان هاي کوتاه کوتاه ارسال شده به دبيرخانه تا جايي که در ذيل عنوان داستان کوتاه کوتاه عاشورايي بگنجد هيچ محدوديتي ندارد.
- آثار مکتوب بايد تا ساعت 24 روز جمعه 24 دي ماه 1389 به آدرس الکترونيکي دبيرخانهjashnvarelouh. com. ارسال گردد. - حتما ذيل داستان، نام، نام خانوادگي، تلفن تماس، ايميل و شهر محل سکونت درج شود. از آثار برگزيده در سومين جايزه ادبي داستان لوح تقدير به عمل آمده و از بين آثار ارسالي به اين جشنواره، تعدادي از داستان هاي کوتاه کوتاه انتخاب و در مجموعه اي به چاپ خواهد رسيد. همچنين طي مراسمي نفرات برگزيده معرفي و ازآنها تقدير خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
هنري
كارتونيست
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون