جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2111- تاریخ : 1389/09/20 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران ( شنبه)

 خودآزاري 

مهدي طوسي
گرسنگي
اگر يک روز از خواب بلند شديد و متوجه شديد که از فرط گرسنگي  دل تان مي خواهد هر چه را که دم دست تان است بخوريد، بلند شده و برويد توي کوچه و يک ريال هم با خودتان نبريد، چرا که ممکن است وسوسه شده و برويد ساندويچي!
علاقه
اگر يک روز متوجه شديد که دل تان مي خواهد يک نفر که شما را بسيار اذيت کرده بزنيد به طوري که صداي حيوان نجيبي از او بلند بشود، توصيه مي کنيم که همان لحظه تلفن را برداريد و با کسي که بايد تماس بگيريد، بگيريد و بگوييد: احساس مي کنم به شدت به تو علاقمند شده و دوستت دارم!
يورو
اگر تصور کرديد که دل تان مي خواهد از نردبان برويد بالا و آنتن تلويزيون را درست کنيد تا بتوانيد فوتبال هاي يورو 20020 را تماشا بکنيد، يک کلنگ برداريد و بيفتيد به جان تلويزيون و نردبان و هر دو تا را بشکنيد!
بازيگر
اگر يک کارگردان شهير با شما تماس گرفت و از شما خواست که هر جور شده در فيلمش به عنوان بازيگر نقش اول حضور به هم رسانيد و قول داد که با بازي در فيلم او، شما به عنوان يک چهره مشهور در کشور خواهيد درخشيد، يک ليوان اسيد برداشته و بپاشيد توي صورت تان!
زير فشار
اگر يک شب احساس کرديد که به شدت خواب تان مي آيد و اين در حاليست که زير فشار هستيد به طوري که صورت تان سرخ سرخ شده و هي توي تشک جا به جا مي شويد، خيلي سريع بلند شده و کليد توالت را برداشته و درش را قفل کنيد!
يک روز ظهر
اگر يک روز ظهر به شدت احساس رفتن به استخر به سرتان زد به طوري که با ديدن جوي آب هم اين هوس در شما تشديد شد، توصيه مي کنيم که يک شيلنگ برداريد و در يک حرکت خزنده آب استخر نزديک به منزل تان را خالي بکنيد!
دانشگاه
اگر احساس کرديد که تمايل بسيار زيادي به رفتن به دانشگاه داريد و اين در حالي ست که از بهره هوشي بالايي هم برخورداريد به طوري که با حضورتان در دانشگاه به عنوان يک دانشجوي درس خوان مطرح شده و مي ترکيد، همين الان هر چه مدرک داريد که شما را به عنوان دانشجو مطرح مي کند بيندازيد توي شومينه منزل تان!


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
هنري
كارتونيست
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون