جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 2111- تاریخ : 1389/09/20 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران ( شنبه)

 افراشته:
 43 هزار مشاور جوان در کشور با دولت همکاري مي کنند  


 معاون امور استان هاي گروه مشاوران جوان رئيس جمهور با اشاره به فعاليت 43 هزار مشاور جوان در کشور گفت: بسياري از از اين مشاوران بدون هيچ مزدي در قالب کارگروه ها و گروه هاي مشاوران جوان فعاليت مي  کنند.
به گزارش  مهر در بيرجند، حميدرضا افراشته عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران هدف اصلي از ايجاد گروه مشاوران جوان را دميدن روحيه انقلابي به دستگاه هاي دولتي برشمرد و افزود: مشاوران جوان توانسته  اند در مدت کوتاهي بسياري از قله  هاي موفقيت را فتح کنند.
معاون امور استان هاي گروه مشاوران جوان رئيس جمهور تصريح کرد: به منظور استفاده از ايده هاي خلاقانه جوانان و به خاطر شور و نشاط حاکم بر جوانان، مشاوران جوان در کشور تشکيل شده و در مدت فعاليت خود تا کنون موفق عمل کرده اند.
افراشته با بيان اينکه مهم  ترين سرمايه مشاوران جوان نيروي جواني آنها است، اظهارداشت: جواني بزرگ  ترين سرمايه است و مي  توان کارهاي شگرفي را با آن انجام داد.
وي با اشاره به اينکه مشاوران جوان خزانه  اي براي کشور هستند که مديران آينده را پرورش مي  دهند، گفت: مشاوران جوان در اداره ها و نهادهاي دولتي در کنار مديران به تمرين مديريت
مي  پردازند و مشاوراني امين براي آنها هستند.
معاون امور استان هاي گروه مشاوران جوان رئيس جمهور تاکيد کرد: استکبار ستيزي از مهم  ترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي است و جوانان در انجام اين رسالت نقش اساسي داشته  اند.
افراشته به پيشرفت هاي کشور در چند سال اخير اشاره کرد و بيان داشت: پيشرفت هاي علمي و سياسي به  ويژه انرژي هسته  اي ايران را به کشوري پيشرفته تبديل کرده است.
وي ادامه داد: دولت نهم و دهم با به  کارگيري جوانان در حوزه مشاوران جوان، از اين نيروي جواني در بدنه مديريتي کشور نيز بهره برده است تا نيروي جواني در خدمت به مردم قرار گيرد.
معاون امور استان  هاي گروه مشاوران جوان رئيس جمهور با اشاره به سفر مقام معظم رهبري به قم تصريح کرد: حمايت ايشان از دولت در اين سفر نشان دهنده ولايتمداري و خدمت صادقانه و خالصانه ولايي دولت است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
هنري
كارتونيست
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون