جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 1572- تاریخ : 1387/10/11 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران - (چهارشنبه)

  ورزش و جوانان 

    ميران سرمربي تيم ملي جودو جوانان

طي حکمي از سوي رئيس فدراسيون جودو محمود ميران به عنوان سرمربي تيم ملي جوانان منصوب شد.
گفتني است که ، کاپيتان اسبق تيم ملي که اکنون به عنوان سرپرست تيم ملي بزرگسالان مشغول به کار است سرمربيگري تيم جوانان را نيز برعهده گرفت.
تيم ملي جوانان در مسابقات جهاني تايلند نتوانست به نتايج قابل توجهي دست يابد و همين مسئله موجب شد تا تغييراتي در کادر فني آن ايجاد شود.
  
 چهار کشتي گير از حضور در انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي جوانان معاف شدند
  بنا به نظر و خواست فرهاد اسماعيل نژاد سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي جوانان، چهار کشتي گير از حضور در رقابتهاي انتخابي تيم ملي معاف شدند.   
فرهاد اسماعيل نژاد روز دوشنبه با تاييد خبر فوق به  ايرنا تاکيد کرد: بابک قرباني در وزن 84 کيلوگرم،سعيد عبدولي در وزن 66 کيلوگرم،ابوذر نورزاده در وزن 60 کيلوگرم و بشير باباجانزاده در وزن 120 کيلوگرم از حضور در رقابتهاي انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي جوانان ايران که طي روزهاي 3 الي 4 بهمن ماه در آبادان برگزار مي شود، معاف شدند.
وي گفت: اين 4 کشتي گير سال گذشته در رقابتهاي جهاني و آسيايي صاحب عنوان شده اند به همين دليل حضور آنها را در رقابتهاي انتخابي منتفي است.
سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي جوانان ايران درخاتمه افزود: اين 4 کشتي گير به انضمام نفرات برتر رقابتهاي انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي جوانان اواسط فرودين ماه به مسابقات جام بين المللي سيراکوف بلغارستان اعزام مي شوند.
  
معيني و محصص مامور انتخاب سرمربي تيم
 زير 21 سال

فريدون معيني  رييس کميته جوانان و مرتضي محصص رييس کميته آموزش فدراسيون فوتبال مامور انتخاب سرمربي تيم فوتبال زير 21 سال ايران شدند.    به گزارش ايرنا، نشست کميته تيم هاي ملي فوتبال  با حضور  علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال در محل اين فدراسيون برگزار شد.
دراين جلسه گزينه هاي متعدد مطرح و از سوي کميته تيم هاي ملي و کميته ملي المپيک مورد نقد و بررسي قرار گرفت.
در اين نشست هدف فدراسيون فوتبال دستيابي تيم اميد به مقام قهرماني بازيهاي آسيايي 2010 گوانگجو و کسب جواز حضور در بازيهاي المپيک 2012 لندن اعلام شد که در نهايت مقرر گرديد معيني و محصص به نمايندگي از سوي کميته تيم هاي ملي، برنامه دقيق مربيان تعيين شده را مطالعه کرده و جمع بندي نهايي خود را درجلسه آتي اين کميته که با حضور دبيرکل ملي المپيک برگزار خواهد شد، اعلام کنند.
جلسه آينده کميته تيم هاي ملي فوتبال ايران روز دوشنبه 16 دي ماه براي انتخاب سرمربي تيم اميد ايران برگزار خواهد شد.
  
قرارداد مربي مجارستاني تيم  ملي وزنه برداري جوانان تمديد مي شود

قرارداد جورج زالاي مربي مجارستاني تيم  ملي وزنه برداري ايران تمديد مي شود.
بهرام افشارزاده در اين خصوص گفت: با توجه به اين که مدير تيم هاي ملي از عملکرد جورج زالاي در مسابقات قهرماني نوجوانان و جوانان آسيا در کره جنوبي ابراز رضايت کرده است قرارداد وي را تمديد خواهيم کرد.
  
ژيمناستيک کاران جوان بخوانند
پاداش براي موفقيت در مسابقات آسيايي  گوانگجو
يکي از ويژگي هاي تيم ملي ژيمناستيک ايران اين است که ، اکثر نفرات آنرا ورزشکاران جوان وکم سن سال تشکيل ميدهند ، ازاينرو مي توان با توجه بيشتر به آينده اين تيم اميدوار بود .
در اين راستا رييس فدراسيون ژيمناستيک با بيان اينکه مسابقات آسيايي 2010 گوانگجو براي ما بسيار حساس و مهم است، گفت:اگر ورزشکاري موفق به کسب مدال در اين مسابقات شود معادل پاداش سازمان تربيت بدني،از فدراسيون نيز پاداش خواهد گرفت.   
وي  با اشاره به در پيش بودن مسابقات جهاني ژيمناستيک در انگلستان، خاطرنشان کرد: فدراسيون براي کساني که در اين رقابت ها مدالي کسب کنند، معادل رقابت هاي آسيايي سوريه پاداش در نظر مي گيرد.
وي با بيان اينکه فدراسيون در 10 ماهه گذشته به اهداف پيش بيني شده خودش رسيده است، يادآورشد: در اين مدت مربيان با تعصب و توانايي بالا و به خوبي کار کردند و عملکرد آنها راضي کننده بوده است .
  
افشارزاده دبير کميته ملي المپيک:
 سرمربي تيم زير 21 سال بايد با دقت انتخاب شود

بهرام افشارزاده دبير کميته ملي المپيک گفت:  قرار شده تا دوشنبه هفته آينده سرمربي را معرفي کنند. ظاهرا از شماري از مربياني که گزينه مورد نظر بوده اند هنوز برنامه نگرفته اند.
وي در پاسخ به اين سئوال که آيا معرفي سرمربي تيم اميد طولاني نشده است; عنوان کرد: فرايند انتخاب، طولاني شده، اما فدراسيون فوتبال به دليل اينکه کار مشکلي را پيش روي خود مي بينند مي خواهد دقت بيشتري داشته باشد.
افشارزاده با اشاره به اضافه شدن شماري ديگري از مربيان به فهرست نامزدهاي قبلي ادامه داد: تصميم هاي فدراسيون با هماهنگي کميته ملي المپيک است. فدراسيون فوتبال از شمار ديگري از مربيان ليگ خواسته اند تا برنامه هاي خود را ارئه کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
بچه هاي مدرسه
کارتو نيست
زنگ ورزش
كانون
گزارش