جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 1568- تاریخ : 1387/10/07 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران - (شنبه)

  از سوي مديرعامل کانون پرورش فکري معرفي شد:
 رضا موزوني، مدير جديد کانون استان کرمانشاه  

طي حکمي از سوي محسن چيني فروشان، رضا موزوني، سرپرست کانون استان کرمانشاه به عنوان مدير جديد کانون اين استان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي کانون کرمانشاه، در مراسم ويژه اي با حضور چيني فروشان مديرعامل کانون پرورش فکري، صدراله اسدبيگي معاون فرهنگي کانون و جمعي از مديران و مسوولان استان، رضا موزوني به عنوان مدير کانون استان کرمانشاه معرفي شد.
در اين مراسم صدراله اسدبيگي ضمن اشاره به فعاليت ها و دستاوردهاي 8 ساله حضور خويش در کانون کرمانشاه از انتخاب موزوني به عنوان مدير کانون اين استان ابراز خرسندي کرد و  وي را بهترين گزينه براي دست گرفتن اين مقام فرهنگي در کانون دانست.
در ادامه چيني فروشان نيز با بيان اين مطلب که کرمانشاه از لحاظ فرهنگي منطقه ويژه اي است افزود: در حوزه هنر، فرهنگ و ادب بزرگان زيادي از اين منطقه برخاسته اند و هميشه تعداد کثيري از جوايز مسابقات مختلف ويژه کودکان و نوجوانان کشور را کرمانشاهي ها به خود اختصاص مي دهند.
وي خاطر نشان کرد: کار مربيان و نيروهاي کانون استان کرمانشاه از لحاظ قدمت فرهنگي و ادبي در کشور از کيفيت بالايي برخوردار است.
چيني فروشان هم چنين گفت: با توجه به توانايي هاي ادبي و هنري  آقاي موزوني، ايشان توان مديريت يک چنين سازماني را به شايستگي دارد. چراکه هم در زماني که در سمت مربي و روابط عمومي بود و هم امروز که مدير کانون استان است، توان مند، لايق و شايسته است.
موزوني نيز ضمن تقدير و تشکر از حسن اعتماد مديرعامل کانون در واگذاري اين مسووليت به وي، از صدر الله اسدبيگي به عنوان مديري موفق نام برد و افزود: گر چه براي من سخت است پذيرفتن جانشيني مدير قابل و لايقي که سال ها موفقيت او بر همه مبرهن است، اما از خدا مي خواهم کمک کند که ادامه دهنده راه ايشان باشم. 
موزوني در ادامه گفت: دشمنان امروز فرهنگ و هويت ما را نشانه رفته اند، اما ما با داشتن دو فرهنگ غني ديني و ملي و داشتن سابقه عميق تاريخي مي توانيم در مقابل اين هجمه ها بايستيم; گرچه اين کار با شعار نمي شود و بايستي وارد عمل شويم و ديگر نهادهاي درآمدزا نيز کانون را در مسير خلاقيت و نوآوري و بستر سازي براي شناسايي هويت و استعداد کودکان و نوجوانان ياري کنند.
در پايان اين مراسم فرماندار و جمعي از مديران استان و همکاران کانون استان و نيز  مديران استان هاي همدان، ايلام، مرکزي و لرستان با اهداي هدايايي از تلاش هاي اسدبيگي، مدير پيشين اين مرکز تقدير  کردند.
گفتني است موزوني پيش از اين نيز به عنوان کارشناس و مسوول روابط عمومي استان در اين مرکز همکاري مي کرد. حضور در صدا و سيماي استان و محافل و برنامه هاي ادبي از ديگر فعاليت هاي فرهنگي مدير جديد کانون استان کرمانشاه است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
بچه هاي مدرسه
کارتو نيست
زنگ ورزش
كانون