جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4468- تاریخ : 1399/04/07 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 ميز خبر 

طلوع‌کيان:
اولويتم سرمربيگري تيم نوجوانان ايران است
مربي تيم‌هاي واليبال نوجوانان و جوانان ايران گفت: از فدراسيون پاکستان پيشنهاد داشتم، اما با آنها به توافق نرسيدم.
عليرضا طلوع‌کيان در گفت‌وگو با ميزان، در مورد اينکه گفته مي‌شود وي يکي از گزينه‌هاي هدايت تيم واليبال نوجوانان ايران است، اظهار داشت: من چندين سال در رده‌هاي پايه ملي و بزرگسالان باشگاهي کار کردم و حاصل آن کسب چندين مدال آسيايي و جهاني است. هنوز هيچ پيشنهاد جدي از سوي فدراسيون به من داده نشده، اما اگر اين اتفاق رخ دهد قطعاً با کمال ميل مي‌پذيرم.
وي افزود: من کارم را پله پله شروع کردم؛ ابتدا آناليزور تيم باشگاهي بودم؛ پس از قهرماني در ايران و آسيا، آناليزور تيم ملي شدم. سپس بعد از چندين سال کمک مربي شدم و در باشگاه فعاليت کردم تا به عنوان مربي تيم ملي انتخاب شدم. حالا نيز علاقمندم اين روند ادامه داشته باشد و کار سرمربيگري را در کشور خودم و با تيم‌هاي پايه ملي شروع کنم.
طلوع‌کيان در مورد پيشنهاد پاکستاني‌ها به وي، تصريح کرد: مسئولان اين کشور صحبت‌هايي با من کرده‌اند، اما توافق نهايي با آنها صورت نگرفت. واقعيت اين است که اولويتم کار در تيم‌هاي ملي کشورم است و دلم مي‌خواهد در کشور خودم کار کنم و تجربياتم را به استعداد‌هاي ناب ايراني منتقل کنم.
مربي تيم‌هاي ملي پايه واليبال، خاطرنشان کرد: بيش از 15 سال تجربه دارم که مي‌توانم آنها را به راحتي منتقل کنم. در توان خودم مي‌بينم که بتوانم هدايت تيم نوجوانان را بر عهده بگيرم. با احترام به همه دوستاني که با آنها کار کرده‌ام معتقدم که کارم را بلدم و حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارم.
طلوع‌کيان افزود: اگر فدراسيون به من اعتماد کند مي‌توانم ثابت کنم که چه جايگاهي دارم و قطعا اقبال عمومي هم مثبت خواهد بود. من پله‌پله رشد کرده‌ام و فکر مي‌کنم حالا توانايي نشستن روي نيمکت تيم نوجوانان را دارم. اگر مديران فدراسيون به من پيشنهاد دهند بدون لحظه‌اي درنگ آن را مي‌پذيرم و قول مي‌دهم که مسئولان از انتخاب خود پشيمان نخواهند شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
هنري
ورزشي
آگهي