جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4466- تاریخ : 1398/12/25 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 ايستگاه سينما 

پايان فيلمبرداري «گيج‌گاه»
جديدترين تصاوير از فيلم سينمايي «گيج گاه» به کارگرداني عادل تبريزي منتشر شد.
به گزارش مهر به نقل از روابط عمومي فيلم، تصاوير جديدي از فيلم سينمايي «گيج‌گاه» به کارگرداني عادل تبريزي منتشر شد.
حسن رضايي و رضا صفايي‌پور از بازيگران پيشکسوت سينماي ايران و همچنين حامد شيخي و داوود ونداده آخرين بازيگراني بودند که جلوي دوربين کوهيار کلاري رفتند.
حسن رضايي و رضا صفايي پور (طوفان) پس از سال ها دوري از سينما با شمايل نقش هاي دوران سينماي قهرمان دهه 60 و 70 در فيلم «گيج گاه» نخستين سينمايي بلند عادل تبريزي قرار گرفتند.
جمشيد هاشم پور، حامد بهداد، باران کوثري، سروش صحت، فرهاد آييش، بهرنگ علوي، اميرحسين رستمي، نادر سليماني، بيژن بنفشه خواه، سياوش چراغي‌پور، محمد الهي، مريم همتيان، ايمان اسماعيل پور، علي باغفر و بازيگر نوجوان علي راد بازيگران اين فيلم سينمايي هستند.
اين فيلم سينمايي هم‌اکنون در مرحله تدوين با شرايط کاملا ايزوله قرار دارد و فيلمبرداري آن به پايان رسيده است.

به دليل شيوع کرونا؛
جشنواره فيلم ترايبکا 2020 عقب افتاد
جشنواره فيلم ترايبکا با توجه به گسترش ويروس کرونا، در موعد مقرر برگزار نمي‌شود.
به گزارش مهر به نقل از ورايتي، نوزدهمين دوره جشنواره فيلم ترايبکا که قرار بود از 15 آوريل شروع به کار کند، به دليل جلوگيري از شيوع بيماري کرونا، به تعويق افتاد.
جين روزنتال از بنيانگذاران اين جشنواره با اشاره به دلايل تاسيس ترايبکا پس از رويداد 11 سپتامبر و اينکه جامعه نياز به احساس خوب داشت، گفت اين دي‌ان‌اي ماست که وقتي نگران جامعه‌مان هستيم به سمت جلو برويم و اکنون با صدور فرمان جلوگيري از تجمع افراد بيش از 500 نفر، براي ممانعت از گسترش ويروس کرونا تصميم گرفتيم براي امنيت و سلامت مردم و حمايت از دوستان، فيلمسازان، و داستان‌گوياني که قرار بود در جشنواره باشند زمان برگزاري اين دوره را به تعويق بيندازيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
هنري
ورزشي
آگهي